ارسال رایگان سفارشهای بالای 200 هزارتومان
  • شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۵۴۰۲۱۰۰۰
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 50125 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 50125 عدد

تجهیزات پزشکی ورزشی

۴۹۹,۹۰۰ تومان
۵۱۹,۹۰۰ تومان
- 4 %
۲۹۹,۹۰۰ تومان
۳۴۹,۹۰۰ تومان
- 14 %
۱۱۹,۹۰۰ تومان
۱۴۹,۹۰۰ تومان
- 20 %
۲۲۹,۹۰۰ تومان
۲۶۹,۹۰۰ تومان
- 15 %
۱۸۹,۹۰۰ تومان
۱۹۹,۹۰۰ تومان
- 5 %
۲۹۹,۹۰۰ تومان
۳۶۹,۹۰۰ تومان
- 19 %
۲۳۹,۹۰۰ تومان
۲۹۹,۹۰۰ تومان
- 20 %
۱۹۴,۹۰۰ تومان
۲۱۹,۹۰۰ تومان
- 11 %
۳۹,۹۰۰ تومان
۴۹,۹۰۰ تومان
- 20 %
۳۹,۹۰۰ تومان
۴۹,۹۰۰ تومان
- 20 %
۱۷۹,۹۰۰ تومان
۱۹۹,۹۰۰ تومان
- 10 %
۵۹,۹۰۰ تومان
۷۴,۹۰۰ تومان
- 20 %

اطلاعات مفید قبل از خرید لوازم پزشکی ورزشی

سیستم اسکلتی-عضلانی بدن دارای حداقل ۶۴۰ عضله ، ۲۰۶ استخوان و ۲۰۰ مفصل با بیشترین پیچیدگی در قسمت فوقانی بدن است. عضلات تقریبا ۴۰٪ از وزن کل بدن را شامل می شوند که برای دستیابی به توانایی های فوق العاده، نیاز به انجام فعالیت های متمرکز دارند. با تشخیص آناتومی بدن خود و انجام حرکات قدرتی و ترکیبی، خطر آسیب خود به خود کاهش یافته و همچنین قدرت اصلی بدن به طور طبیعی با آمادگی جسمانی بیشتری روبه رو می شود. اگر در حین تمرینات ورزشی و یا فعالیت های فیزیکی مرتبط با ورزش هرگونه آسیب به شخص ورزشکار وارد شود نیاز به متخصص مراقبت های بهداشتی-ورزشی جهت درمان می باشد. که آنها با کمک محصولات پزشکی ورزشی و نیز تاکید بر برندهای شناخته شده معتبر جهت اطمینان خاطر از حصول بهترین روش درمان و نیز جواب دهی نهایی پس از استفاده، در سرعت عمل بخشیدن به بهبود قسمت آسیب دیده فرد از تجهیزات پزشکی-ورزشی استفاده می کنند.

رشته پزشکی-ورزشی که از شاخه های پزشکی محسوب می شود، چند سالی است که در جوامع ورزشی جایگاه ویژه ای به خود اختصاص داده است. پزشکان ورزشی آموزش های لازم جهت بازگرداندن عملکرد ورزشی به مصدوم در اسرع وقت را دیده اند و همچنین در مورد پیشگیری از بیماری و آسیب به افراد فعال حین ورزش آگاهی کامل دارند. این افراد متخصص هم در حوزه ورزشکاران حرفه ای و هم رشد صحیح و تحرک های فیزیکی کودکان و نوجوانان فعالیت می کنند. 

پزشکی-ورزشی شامل بررسی مشکلات مچ پا، شکستگی های استخوانی، آسیب های زانو و شانه، پارگی رباط ها و تاندون ها، آسم ناشی از ورزش، گُرگرفتگی ورزشی، اختلالات اشتها، آسیب های غضروفی بوده و علاوه بر این تغذیه ورزشکار، مکمل های مورد نیاز ورزشی، تشخیص ورزش متناسب با فرم بدنی فرد و نیز پیشگیری از آسیب دیدگی ها می شود. یک متخصص پزشکی-ورزشی می بایست با تخصص های فیزیوتراپی، پزشکی خانواده، پاتولوژی و ارتوپدی آشنایی وسیع داشته و اطلاعات کاملی از وضعیت عضلانی-اسکلتی بدن را جهت ارائه درمان های مناسب داشته باشند. 

مشاوران پزشکی-ورزشی با مطالعه بر روی مداخلات فعالیت های فیزیکی-بالینی بیماری ها را به صورت مستقیم ناشی از عدم فعالیت های فیزیکی گزارش کرده اند و شواهد قانع کننده ای مبنی بر اثربخشی ورزش در پیشگیری از ابتلا به بیماری ها ارائه داده اند. دولت بریتانیا هزینه های افزایشی این عدم فعالیت ورزشی را در سال ۲۰۵۰ حدود ۴۹.۹ میلیارد دلار پیش بینی کرده است. که ناچارا هیچ گروه متخصصان پزشکی-ورزشی توانایی مقابله با این چالش بزرگ را نخواهند داشت. به همین دلیل انجمن های ورزشی تلاش های قابل توجهی در زمینه بهداشت عمومی و فعالیت های ورزشی در برنامه های آموزشی خود قرار داده اند. محصولات پزشکی-ورزشی مانند تجهیزات مهم در هر رشته ورزشی در کنار تیم و نیز ورزشکار لازم بوده و احتیاط های درمانی را قبل و بعد از آسیب دیدگی ها برای افراد در نظر می گیرد.