هرجای ایران فقط 5 هزار تومان هزینه ارسال کالای زیر 10 کیلوگرم
  • شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۵۴۰۲۱۰۰۰
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 99236 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 99236 عدد

لوازم بدنسازی و تناسب اندام

خرید لوازم بدنسازی و تناسب اندام

مسابقات بلندکردن سنگ از روی زمین از مصر و یونان باستان آغاز شد. سپس سال های ۱۸۸۰ تا ۱۹۵۳ تمرینات سنگین بدنسازی توسعه یافت و نیروهای عضلات انسانی شاهکارهای قدرت را به نمایش گذاشته و به رقابت پرداختند. با ترویج بدنسازی اواخر قرن ۱۹ در انگلیس عملکرد نمایش عضلانی رو به رشد افزایش یافت. اولین دوره رقابت های پرورش اندام با استفاده از لوازم بدنسازی باشگاهی در ۱۴ سپتامبر ۱۹۰۱ توسط ساندو سازماندهی و در لندن برگزار شد. 

با توجه به این که لوازم تناسب اندام و استفاده از تجهیزات و لوازم بدنسازی در تمرینات حرفه ای از اهداف اصلی پرورش اندام می باشد؛ با انجام تمرینات مختلف در جهت رشد متوازن عضلات بدن به طوری که هیچ عضله ضعیف دیگری در کل بدن نباشد. می توان حجم ماهیچه ها را افزایش و درصد چربی بدن را کاهش داد. اگر فقط تمرینات با کمک دستگاه بدنسازی بر روی عضلات خاصی متمرکز شود، بعد از مدتی عضلات غیرطبیعی ایجاد شده و بالانس بدن بهم می خورد. که این مورد باعث عدم تعادل بین عضلات شده و همچنین منجر به آسیب های اسکلتی خواهد شد. پس در کنار داشتن بدنی سالم و ورزیده، تناسب و زیبایی ماهیچه های بدن نیز مدنظر باید باشد. البته انجام تمرینات هدف دار بدنسازی متناسب با فرم بدنی و استفاده از لوازم باشگاهی حرفه ای به توسعه عضلات ضعیف و کم توان بدن بسیار کمک می کند.
بدنسازی و استفاد از لوازم تناسب اندام در واقع استفاده از تمرینات مقاومتی پیشرفته برای کنترل و رشد کلیه عضلات بدن می باشد. فردی که در این زمینه فعالیت می کند به عنوان یک پرورش دهنده اندام شناخته می شود. برجسته کردن ماهیچه های بدن برای آقایان و تناسب اندام برای خانم ها با کمک تجهیزات بدنسازی و تناسب اندام بسیار مورد توجه بوده که بدنسازی با تمرینات مشخص و برنامه دار این خواسته را برای همه مرتفع می کند. برای داشتن نتیجه بهتر و کارآمدتر در زمان کمتر می بایست آموزش های دقیق و وسایل بدنسازی حرفه ای و باکیفیت را در نظر داشت. هر تمرینی که با لوازم بدنسازی انجام میدهید عملکرد قسمتی از عضلات را به نحوی ورزیده و قدرتمند کرده که برای زندگی و ورزش هر دو مناسب می باشد.