• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65422 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65422 عدد

لوگوی برند یونیکورن

تاریخچه برند یونیکورن و بازی دارت

شرکت Unicorn (یونیکورن) با مسئولیت محدود در فارست هیل، لندن، توسط فرانک لووی (1961-1901)، اهل بوداپست مجارستان تأسیس شد. او کار خود را با سرمایه گذاری 6 پوندی و ایده ای برای گسترش و بازاریابی دارت آغاز کرد. لووی با سابقه ی کارآموزی در رشته ی مهندسی و کار در یک دفتر ثبت اختراع بین المللی، دانش و علاقه ی خود را در بازی دارت برای طراحی و ثبت اختراع دارتی به نام " Silver Comet" در سال 1937 به کار گرفت. لووی با این کار توانست دارت های قدیمی را که در غرفه های بازار یا مغازه های ابزارآلات فروخته می شد را جمع آوری و با دارت های جدید خود جایگزین کند.
به لطف Unicorn اولین مجموعه ی دارت‌ ساخته شد. این دارت ها با دقت ساخته شده بودند تا وزن یکسانی داشته باشند و همچنین متوازن باشند و تعادل مناسبی داشته باشند تا بازی دقیق تر انجام شود. ایده ای عالی! او دارت ها را به صورت سه تایی بسته بندی می کرد و از طریق فروشگاه های لوازم ورزشی به بازار عرضه می کرد. او در 9 آگوست 1938 برای اولین بار علامت تجاری خود را ثبت کرد.
قبل از جنگ جهانی دوم، تولید و بازاریابی دارت فقط به صورت پاره وقت بود، تا بعد از جنگ جهانی دوم، تجارت او به سرعت توسعه یافت و به بزرگترین و پیشروترین تولید کننده ی دارت، تجهیزات و لوازم جانبی آن در جهان تبدیل شد. او اولین کسی بود که تیرهای دارت پلاستیکی را به بازار عرضه کرد و مقادیر زیادی دارت را به کشورهای دیگر صادر کرد. در 8 فوریه 1943 لووی درخواست ثبت اختراع برای بازی "مار و پله" را از طرف شرکت UNICORN PRODUCTS LTD ارسال کرد. این اختراع در 22 ژوئن 1944 منتشر شد. 
در سال 1945 این شرکت اولین برندی بود که توانست تیرهای دارت پلاستیکی را برای فروش و به صورت تجاری به بازار معرفی کند.
در سال 1949 ، یونیکورن اولین شرکتی بود که دارت ها را بر اساس وزن آنها طبقه بندی کرد و به فروش رساند، این یک مزیت بسیار مهم برای همه بازیکنان بود. یونیکورن در حال حاضر دقت وزن را تا %0.33 در اکثر تیرهای دارت تنگستن تضمین می کند. همچنین جعبه های دارت پیشرفته ی پلاستیکی مدل 'Plus-Two' معرفی و به بازار عرضه کرد. این برند تغییر و تحول اساسی به واسطه ی ابداع تیرهای دارت ' Adaptor'  ایجاد کرد، که تا قبل از آن مدل های قدیمی با شفت چوبی وجود داشت.
در سال 1950 یونیکورن محصولاتی مانند دارت، تیرهای دارت پلاستیکی و پَرهای دارت، جعبه ی پلاستیکی دارت، تخته دارت و در کل، تمام لوازم جانبی دارت، تنیس روی میز، شطرنج، بازی چکرز ( Draughts)، دومینو، تاس و سایر بازی های خانگی و فضاهای سرپوشیده را به بازار عرضه کرد. 
در سال 1955 تغییر و توسعه ای در تیرهای دارت ایجاد کرد و اولین تیرهای پلاستیکی یک تکه، تیرهای مدرن پلی استر و برای اولین بار از تیرهایی با داشتن طرح و نقوش روی بال ها رونمایی کرد. 
یونیکورن در سال 1972 با کمپانی Gunn and Moore که تولیدکننده ی تجهیزات ورزش کریکت بود، ادغام شد. 
یونیکورن اولین دارت حرفه ای تنگستن را در سال 1972 معرفی کرد که به بازیکنان این امکان را می داد تا با استفاده از دارت های باریک تر، نشانه گیری دقیق تری داشته باشد. در سال 197 ، اولین شفت فولادی را با سر قابل تعویض معرفی کرد.
1987 این شرکت برای اولین بار در سال 1987 از دارت های تنگستن تیتانیومی و مدل منحصر به فرد دارت های طلایی را روانه ی بازار کرد.
پس از آن، برند Unicorn با برگزاری مسابقات و اسپانسر شدن برای برترین بازیکنان دارت در جهان، به رشد روز افزون خود ادامه داد. یکی از بازیکنان، تام بارت بود که با حمایت و پشتیبانی Unicorn به افزایش محبوبیت این ورزش در آمریکا کمک کرد.
در حال حاضر یونیکورن یک برند برتر و پرقدرت در صنعت دارت است. تخته های هر تورنمنت و مسابقات دارتی را که در تلویزیون Sky Sports نمایش داده می شود، فراهم می کند و کم و بیش از قهرمانان جهان در ورزش دارت حمایت مالی می کند و اسپانسر آنها می شود. امروزه این برند طیف وسیعی از لوازم دارت را تولید می کند، از لباس های دارت گرفته تا جعبه های حمل دارت. 
محصولات برند Unicorn انتخاب قهرمانان و میلیون ها بازیکن دارت در سراسر جهان است. بازیکنانی که از دارت و لوازم این برند استفاده می کنند، بیش از هر برند دیگری قهرمان مسابقات جهانی شده اند. همچنین این برند انتخاب انجمن حرفه ای دارت ‎(PDC) به مدت 25 سال می باشد و حداقل تا سال 2022 ادامه خواهد داشت.