• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65553 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65553 عدد

اسیکس Asics

لوگوی برند آسیکس

همه چیز در مورد برند آسیکس

برند آسیکس یک برند پیشرو در تولید کفش های رانینگ برای طرفداران و ورزشکاران حرفه ای است. این برند معتبر در صف مقدم کفش های مخصوص دویدن در بازارهای ورزشی می باشد که عملکردی جهانی دارد. ASICS چه در مسابقات ورزشی حرفه ای، چه المپیک و یا دویدن های روزمره در اطراف پارک، انتخاب اول دونده هاست. راحتی، پشتیبانی و سواری برتر را برای استفاده کنندگانش فراهم می کند.
کیهاچیرو اونیتسوکا در سال 1949، ASICS را تأسیس کرد تا به آرزوی خود برای پرورش جوانان ژاپن از طریق ورزش و کمک به توسعه جامعه پی ببرد. او این شرکت را با 4 کارمند و سرمایه اندکی سازماندهی کرد و در تولید و ساخت کفش های ورزشی با هدف جذب بیشتر جوانان به ورزش، فداکاری نمود. فلسفه تأسیس نام آسیکس «Anima Sana In Corpore Sano» یعنی (ذهنی سالم در بدنی سالم) است که نشان دهنده آرزوی کمپانی آسیکس و کل مردم در سراسر جهان است. اهمیت اجتماعی ورزش بیش از هر زمان دیگری در جامعه مدرن در حال رشد است. ورزش یک عنصر مهم در زندگی طولانی تر و سالم تر و شادتر با احساس رضایت بیشتر و عبور از مرزهای ملی و فرهنگی و با هدف گردآوری و اتحاد جهانیان است.
در سال 1950 کفش بسکتبال به عنوان اولین کفش ورزشی توسط اونیتسوکا تولید شد. در آن زمان تصور می شد کفش بسکتبال برای تولید، سخت ترین کفش ورزشی است و اونیتسوکا با عبور از یک مانع بلند، تصمیم به گذشتن از موانع دیگر را داشت. یکسال بعد کفش بسکتبال ساکشن کاپ منعکس کننده پیشرفت های آسیکس برای دستیابی به عملکرد پرشتاب شد.
کفش های ماراتن آسیکس با ویژگی های خاص که دارای مواد بادوام بود در سال 1953 تولید شد. در همان سال، کفش TIGER mark MARUP ، که به طور خاص برای مسابقات دوی ماراتن طراحی شده بود به بازار عرضه شد. این کفش متناسب با سبک دویدن در ماراتن بود که سرعت و مقاومت را می طلبید و به منظور کاهش خستگی در هنگام دویدن در مسافت های طولانی طراحی شده بود. پس از آن، MARUP که از جنس چرم اصل بود برای مسابقه در سال 1958 عرضه شد. کفش دارای یک کف اسفنجی لاستیکی سبک بود که انعطاف پذیری چشمگیر و خواص جذب شوک داشت. نام MARUP مخفف کفش Marathon Up است. تا سال 1981 که سری SORTIE جانشین آن منتشر شد.
سال 1955 اولین کفش کشتی آسیکس تولید شد که نوع کاملاً جدیدی از کفش با رویه نایلونی بود. با ویژگی جلوگیری از لغزش و داشتن کشش مناسب، اولین نمونه کفش کشتی مدرن تا آن زمان بود. این کفش کشتی به عنوان یکی از کفشهای ورزشی ASICS بوده که در سراسر جهان از خود اثری جاودان گذاشت. یکسال بعد کفش تمرینی دو سرعت با کفی اسفنجی و لاستیک مصنوعی با افزایش جذب شوک عالی توسط آسیکس تولید شد. سال 1964 علاوه بر کفش های دوی ماراتن و کشتی، آسیکس در تولید کفش های دیگر رشته های ورزشی مانند ژیمناستیک، فوتبال، شمشیربازی و والیبال هم فعالیت خود را آغاز کرد و مورد توجه ورزشکاران قرار گرفت. کفش والیبال ROTATION 6 برای بازی 6 نفره والیبالیست ها منتشر و روانه زمین های بازی شد.
اونیتسوکا هر 4 سال یک برند تجاری جدید را معرفی می کرد. کفش تمرینی TIGER CORSAIR توسط کمپانی آسیکس به عنوان اولین مدل کفش با ساختار سه لایه و اسفنج ماسه ای برای افزایش بالشتک کفش در سال 1969 روانه بازار آمریکا شد.
Kenji Kimihara (برنده مدال نقره در مسابقات بین المللی ماراتن در سال 1968) کفش Magic Runner برند آسیکس را پوشید و آن را به کفشی با دوام و محبوب دوی ماراتن تبدیل کرد. سال 1972 کفش های فوتبالی سری INJECTOR با آخرین فناوری ساخت آن زمان تولید شد که سنبلی از بهترین کفش های فوتبال بر روی زمین های سخت بود. همان سال از اولین کفش اسکی پرش Ski Jump برند آسیکس برای کسب موفقیت ورزشکاران ژاپنی رونمایی شد. اولین کفش های بیس بال با طراحی ابتکاری رزین مصنوعی و اسپایک های قابل تعویض سری GEHRIG در سال 1973 توسط آسیکس تولید شد.
اواخر دهه 1970، آهسته دویدن، به دلیل یک فعالیت هوازی و سالم به یک ورزش روزانه برای همه تبدیل شد و ASICS اولین مدل کفش های جاده ای MONTREAL II و کفش های کراس کانتری ENDURO را به بازار عرضه کرد. این نشان دهنده ورود ASICS به بازار کفش های رانینگ بود که از کفش های تمرینی متمایز بود. این نقطه ای است که در آن آسیکس خود را به عنوان یک مارک تجاری عملکردگرا در بازار آمریکای شمالی تثبیت کرد.
در دهمین سالگرد تاسیس آسیکس شعار «ورزش، زبان جهانی» به «فناوری ورزشی برای سبک زندگی فعال» تغییر یافت و تغییرانی نیز در حروف چاپی لوگوی ASICS ایجاد شد. رزا موتا برنده طلای 1988، یوکو آریموری برنده نقره 1992، نائوکو تاکاهاشی برنده طلای 2000، میزوکی نوگوچی برنده طلای 2004 در مسابقات بین المللی ماراتن زنان با کفش های آسیکس دویدند.
انستیتوی تحقیقات علوم ورزشی آسیکس به منظور تحقیق و توسعه تجهیزات ورزشی در شهر کوبه سال 1990 تاسیس شد و با وجود گستردگی زیاد، تحقیقات دقیقی را بر روی علم ورزش آغاز کرد.
سال 1992 حرف a اول نام برند ASICS در طراحی لوگوی این شرکت به عنوان نقشی جهت بیان سرعت نامحدود و پویایی ورزشی در نظر گرفته شد. ساختار مارپیچی آن چگونگی چرخش مشاغل حول محور صلاحیت آسیکس را تداعی می کرد.
یوشیوکی تاکاهاشی در سال 1996 به ریاست آسیکس منصوب شد و با شروع یک بازسازی مبتنی بر «نگاه به بیرون، نگاه به بالا و نگاه به جلو» کار خود را آغاز نمود. سال 2001 این ریاست به کیومی وادا رسید که با شعار «انقلاب و تغییر» سرعت اصلاحات را افزایش داد. سال 2007 با تغییراتی بر روی لوگوی آسیکس و بیان شعار جدید «صدای ذهن، صدای بدن» برنامه مدیریت ادامه یافت.
شرکت آسیکس در سال 2013 تامین کننده رسمی تیم ملی راگبی آفریقای جنوبی و نیز استرالیا شد. سال 2017 کمپانی ASICS با پیام جدید "I MOVE ME" خود را به عنوان یک مارک برای ورزشکاران امروزی و نیز نسل بعدی معرفی کرد. یکسال بعد صدمین سالگرد تولد کیهاچیرو اونیتسوکا در سال 2018 به عنوان یک شخص مثبت نگر با روحیه کارآفرینی برگزار شد. او جوانان را برای رسیدن به آینده ای روشن به کمک ورزش ترغیب می کرد.
فراتر از محصولات کفش های رانینگ، ASICS در زمینه های دیگر نیز پیشرفت های بیشتری داشته است. محدوده محصولات انقلابی آسیکس، کفش های راگبی و فوتبال بوده که شامل فن آوری های پیشگیری از آسیب است. اولین بار در این ورزش ها ASICS خودنمایی کرد و از نظر برتری فنی و کیفیت دقیق بی نظیر عمل کرد. این استانداردها سالهاست که شرکت را در جایگاه خوبی قرار داده و نوآوری و پیشرفت در قرن بیست و یکم از مشخصه های تجاری این برند خواهد بود.
در جامعه ای که در آن افراد با ارزش های مختلف از ورزش لذت می برند و سبک زندگی غنی سازی بیشتری دارند، ASICS با استفاده از فناوری هوشمند خود به تحقق محیطی کمک می کند که در آن مردم با ورزش بیشتر آشنا می شوند.
مأموریت آسیکس کمک به یک جامعه سالم و پایدار و ایجاد شادی برای مردم جهان از طریق ورزش است و همچنان به هدف خود ادامه خواهد داد.

برای خرید انواع تجهیزات پزشکی ورزشی کلیک کنید.