• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65553 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65553 عدد

نمایندگی آدیداس Adidas

 

نمایندگی آدیداس

خرید از نمایندگی آدیداس

آدولف داسلر در ۱۸ آگوست ۱۹۴۹ در شهر کوچک هرتزوگن آواراخ در ایالت بایرن کمپانی و نمایندگی آدیداس را بنیانگذاری کرد و در همان روز یک کفش را به نام adidas ثبت کرد و خیلی زود شهرت یافت.شتاب این موفقیت جهانی شبیه یک معجزه بود. پوشاک و کفش‌های تولیدی محصولات آدیداس با لوگوی این شرکت که سه‌خط موازی است، مزین شد و این نشان، به‌عنوان لوگوی رسمی شرکت آدیداس شناخته شد.
وقتی فرانتس بکنبایر برای اولین بار در سال ۱۹۶۷ از کفش آدیداس استفاده کرد، تجارت جدیدی را برای این شرکت به راه انداخت. داسلر همیشه با برگزاری جلسات هماهنگ با ورزشکارانی که نمایندگی محصولات آدیداس را استفاده می کردند و توجه و دقت روی نظرات آنها جهت بهبود بخشیدن به رفع نیازهایشان باعث می شد اعتماد به نمایندگی آدیداس فراگیر شود.
درسال ۱۹۹۶ آدیداس به ۳۰ شرکت بزرگ تجاری در آلمان تبدیل شد و به خارج از زاواراچ انتقال یافت. مهارت آدیداس در این است که پوشاک و کفش را برای هر ورزش، هر مُد و سبک و همچنین سلیقه هر ورزشکار به صورت تخصصی ارائه دهد. در سال ۲۰۰۵، نمایندگی آدیداس برای اولین بار کفشی با عنوان (Adidas1) را روانه بازار کرد که اولین کفش ورزشی دارای میکروپروسسور بود. این میکروپروسسور با یک باتری کوچک تغذیه می‌شد که به طور تقریبی تا ۱۰۰ ساعت دویدن عمر کند و به راحتی قابل تعویض باشد.

برای مشاهده اطلاعات کامل در مورد برند آدیداس اینجا کلیک کنید.