هرجای ایران فقط 5 هزار تومان هزینه ارسال کالای زیر 10 کیلوگرم
  • شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۵۴۰۲۱۰۰۰
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 101259 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 101259 عدد

 

لوگوی برند پوشاک ورزشی گدو

برند پوشاک ورزشی گدو

شرکت محصولات ورزشی گدو یک تیم جوان، چند رشته ای، پرتلاش، مشتاق یادگیری و پیشرفت هر روز است. هدف کمپانی گدو دیدن احساس خوشبختی مشتریان در خرید محصولات و ارائه خدمات است. با توجه به شرایط اقتصادی فعلی و پیچیدگی مدل کسب و کار و نیز تحولات روزانه، فعالیت یک گروه جوان تازه تاسیس در دنیای ورزش به عنوان یک مارک تجاری جهانی بسیار دشوار است.
کمپانی پوشاک ورزشی گدو در سال 2002 در اسپانیا افتتاح شد. Gedo، یک تیم کوچک عالی با شعارNice People  با عبور از انواع موانع و دستیابی به چالش های مهیج کار خود را آغاز کرد. همه چیز در یک فروشگاه ورزشی شامل چند مارک کوچک شروع شد با یک هدف: Gedo نمی خواست یکی دیگر باشد.
کار، تلاش و فداکاری تیم گدو باعث شد که به چیزی تقریباً غیرممکن دست بیابند و اینکه: گدو محصولات ورزشی را با نام تجاری خود طراحی، تولید و مستقیماً به بازار عرضه کرد. دستیابی به این هدف به لطف افرادی بود که عضوی از تیم بودند. آنها در خلق تاریخ گدو سهیم شدند و از ساختن آن سختی زیادی دیدند.
Gedo  اولین مارک ورزشی همبستگی است و برای همین ممتاز است. بعد از تلاش های 15 ساله بالاخره در سال 2017 اولین کمپین همبستگی Gedo با عنوان، "فوتبال برای همه" متولد شد، که بهترین سفیر، خواکین سانچز، این چالش را پذیرفت و برند ورزشی گدو را در سال 2018 به جهانیان معرفی کرد.
اکنون وقت آن رسیده که این برند ورزشی، تاریخچه خود را ادامه دهد. کمپانی گدو معتقد است چیزی که آنها را به اینجایی که الان هستند، رسانده و به آنها معنا داده است:
 Nice peopleافراد خوبی باشیم و به دیگران اهمیت دهیم.
Part بخشی از آنچه جامعه به ما می دهد، پس دهیم.
Gedo ما می خواهیم مردم خوبی باشیم، برای مردم خوب.
واقع بینی، صداقت، سخت کوشی، پشتکار، فداکاری، یادگیری، احترام به مشتری، ... ارزش هایی است که در هدف جهانی شدن نیاز است. گدو می گوید: مفهومی را ایجاد می کنیم که باعث شادی بیشتر مردم شود و مشتریانی که بیشتر به ما اعتماد دارند، به ما کمک می کنند تا رویای آینده خود را با هم متحقق کنیم.