• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 88428 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 88428 عدد

نمایندگی دونیک Donic

 

لوگوی دونیک

خرید محصولات دونیک DONIC

دونیک موفق ترین و تخصصی ترین برند سازنده تجهیزات و لوازم تنیس روی میز در اروپا می باشد. دونیک برندی آلمانی است ،که کیفیت وتکنولوژی و سرعت در توسعه محصولات پیشرفته در اولویت کار آن قرار دارد. کارلینز شریینر بنیانگذار کمپانی دونیک و فرانک شریینر مدیر عامل این کمپانی هر دو از بازیکنان فعال در بوندس لیگای آلمان بودند.
در سال ۱۹۸۷ بعداز ده سال تاسیس این کمپانی ، میز پینگ پنگ دونیک (DONIC) در مسابقات قهرمانی جهان در دهلی نو به جهانیان معرفی شد. هنگامی که دونیک میزبان رسمی و حامی مسابقات قهرمانی تنیس روی میز بِرمِن در سال ۲۰۰۶ شد، این موفقیت جهانی را دوباره تکرار کرد.

مایکل اَپیلگِرِن سوئدی، یورگن پرسون سوئدی و نیز اسطوره تکرار نشدنی پینگ پنگ دنیا جان اوه والدنر برای سالها با خانواده دونیک همراه بودند تا در نهایت انگیزه ای برای جوانانی چون دیمیتری اچاروف آلمانی برای پیوستن به خانواده دونیک باشند و با چندین دوره قهرمانی تنیس روی میز مردان اروپا به طور متوالی رکورد بی سابقه ای بزند.

نمایندگی برند دونیک ایران

دفتر مرکزی دونیک در وولکلینگون آلمان قرار دارد. محصولات لوازم ورزشی برند DONIC  به بیش از ۸۰ کشور دنیا توزیع می شود.کیفیت تضمین شده و آزمایشات دقیقِ قبل از تولید محصولات پیشرفته دونیک ، رمز موفقیت آنهاست. حدود ۲۵ سال است که بهترین بازیکنان تنیس روی میز جهان به دونیک اعتماد کردند و با آن همراه بودند.

تنها نماینده رسمی و معتبر این برند دونیک در ایران ، شرکت بازرگانی پازن کیش در حوالی میدان ونک و فروشگاه اینترنتی ایران اسپورتر واقع در میدان منیریه  است. برای تایید اصل بودن آن با مشاوران مرکز ورزش ایران در ایران اسپورتر تماس بگیرید.

برای مشاهده اطلاعات کامل در مورد برند دونیک اینجا کلیک کنید