ارسال رایگان سفارشهای بالای 250 هزارتومان زیر 10 کیلوگرم
  • شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 111301 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 111301 عدد

لیوآپ LiveUp

لوگوی برند لیوآپ

لیو آپ و محصولات تناسب اندام

کمپانی لیوآپ در سپتامبر 2004 در کشور چین تاسیس شد. این شرکت به عنوان استاد و رهبر تجهیزات تناسب اندام کار خود را آغاز کرد و تا سال 2009 به طور پایدار رو به ترقی و پیشرفت، رشد نمود. همکاری خود را با خرده فروشان ورزشی و حتی برندهای معتبر و شناخته شده تا رسیدن به محصولاتی خیره کننده در بازار جهانی ادامه داد.
LIVEUP یک شرکت حرفه ای در زمینه تناسب اندام بوده که ایده های خلاقانه مشتریان را به محصولات باکیفیت تبدیل می کند. تیم باتجربه، کارآمد و فداکار لیوآپ با تمرکز بر طراحی مهندسی به همه افراد جهت دستیابی به اندامی ایده آل کمک کرده و شریک زندگی آنها می شود. در واقع شرکت لیوآپ یک تامین کننده یکپارچه برای ارائه تجهیزات تناسب اندام با کیفیت بالا به مشتریانش است.
در سال 2011، مارک لوازم جانبی تمرینات تناسب اندام با نام LIVEUPSPORTS توسط همین کمپانی تاسیس شد که تولیداتش به بیش از 80 بازار مختلف جهان وارد شد و در دسترس همگان قرار گرفت.
در ابتدای تاسیس شرکت، ایده مدیریت اولیه، مبتنی بر نوآوری و کیفیت بود. در سال های بعد با طراحی نوآورانه، تولید کارآمد، کنترل دقیق کیفیت، قیمت مناسب و خدمات عالی، محصولات متناسب با تناسب اندام خانگی با کیفیت بالا با مارک لیوآپ تولید شد و در اختیار مشتریان قرار گرفت.
لیوآپ در سال 2016، مارک تجاری آموزش خود را با نام LIVEPRO تاسیس کرد که بیش از 4000 مرکز تناسب اندام و باشگاه های ورزشی را تحت پشتیبانی خود قرار داد.

LIVEUP دارای 9 خط تولید محصول است که مرتبط با تمرینات قدرتی، تناسب اندام هوازی، تمرینات یوگا، شکل دهی به بدن و انواع دیگر دسته های تناسب اندام می باشد. اکنون بیش از 2000 محصول واحد در این کمپانی در حال تولید است! علاوه بر این، هر سال 100 محصول جدید به صورت آنلاین ارائه می شود که با تخصص و متنوع سازی محصولات، نیازهای مختلف مشتری برآورده می گردد.
این کمپانی پرطرفدار در سال 2018، GAIN [S]  تجهیزات آموزش قدرت و سیستم ذخیره سازی را تأسیس نمود. همچنین در سال 2019 مرکز بازاریابی اروپا و دفتر نمایندگی محصولاتش را در آمریکای شمالی افتتاح کرد.
نام تجاری LIVEUP در بیش از 30 کشور و منطقه در جهان، ثبت و محافظت شده است. بیش از 50 مشتری داخلی و خارجی به نمایندگی فروش محصولات با نام تجاری LIVEUP پیوسته اند. محصولات با نام تجاری AllLIVEUP دارای ظاهر مستقل و طراحی کاربردی، بسته بندی با نمایش تصاویر یکپارچه هستند که این مسئله باعث می شود، سهم بازار محصول و آگاهی از برند به سرعت رشد کند.
شرکت لیوآپ توسط برخی از شرکت های شخص ثالث مورد حسابرسی قرار گرفته است و محصولات آن نیز توسط افراد مرتبط مانند SGS ، ITS ، BV ، TUV ، DEKRA  آزمایش شده و دارای گواهینامه رسمی تایید شده می باشد.
شرکت لیوآپ تصمیم گرفت تا از طریق ادغام سیستم و نوآوری، سهم خود را در صنعت تناسب اندام رشد دهد و در مسیر بزرگ جهانی سازی، یک زندگی سالم و یک روش شادی آفرین را به اشتراک بگذارد.
تیم پشتیبانی شرکت تولیدکننده محصولات لیوآپ همیشه مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات مشتریان علاقه مند و ورزشکار، درباره نوآوری محصولات و پیشنهادات در ارتباط با توسعه بازار جهانی است.
Liveup  کاملاً معتقد است که "آفرینش مردم"، برای ایجاد یک زندگی سالم و در جهت افزایش پتانسیل نامحدود انسانی است. پس با توجه به جزئیات زندگی مردم، دستیابی به کیفیت زندگی بهتر و داشتن رویاهای خارق العاده، هم در محل ایمن خانه و هم در باشگاه ها، لیوآپ همراه مشتریان می باشد.
ایده مدیریت لیوآپ "حرکت برای تغییر زندگی و افزایش پتانسیل نامحدود" است و شعار این شرکت معتبر، این است: " ما می خواهیم، شما، شریک بعدی ما باشید!!"