ارسال رایگان سفارشهای بالای 250 هزارتومان زیر 10 کیلوگرم
  • شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 111301 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 111301 عدد

موسو Muso

لوگوی برند موسو

برند کفش موسو (MUSO) و کمپانی Actideas

شرکت  Jinjiang Actideas Technology Co.در سال 2016 به عنوان یک تجارتخانه متخصص در تحقیق، توسعه و تولید محصولات به روز تاسیس شد و در واقع یک عرضه کننده حرفه ای هدایای تبلیغاتی و تجاری بود. این کمپانی در شهر جین جیانگ واقع در استان فوجیان چین، با دسترسی راحت جهت حمل و نقل و رفت و آمد آسان مستقر گردید. تمام محصولات با استانداردهای بین المللی کیفیت، مطابقت داشته و در بازارهای مختلف در سراسر جهان بسیار مورد استقبال قرار گرفت.
Actideas با پیوستن در مسیر تجارت کفش حرفه ای در سال 2018، لوگوی خود را ثبت کرد و با ارائه کفش های سبک سفارشی با برند موسو (MUSO) و صادرات به کانادا، انگلستان، ایالات متحده، فیلیپین، نپال و غیره به علت داشتن کیفیت بالا توسط مشتریان به رسمیت شناخته شد. قیمت مناسب، زمان کوتاه تولید و خدمات مطلوب پس از فروش، به عنوان اصل استراتژی توسعه این شرکت بزرگ در نظر گرفته شد.  Actideas معتقد است که برای توسعه بیشتر باید با مشتریان همکاری متقابل داشته باشد.
در سال 2019، این شرکت به گسترش محصولات جدید، از جمله چمدان، لوازم حیوانات خانگی، وسایل خانه و غیره ادامه داد. سپس در سال 2020، ACTIDEAS تصمیم گرفت صنایع دستی سرامیکی با ویژگی های چینی را توسعه و گسترش دهد. در فرآیند تحقیق و توسعه مداوم، فن آوری های اصلی را فرا گرفته و تجارت محصولات سرامیکی را که نشان دهنده فرهنگ چینی بودند، در دستور کار خود قرار داد. این شرکت در سال 2020 در لیست برترین تامین کنندگان و فروشندگان محصولات چین نام خود را به ثبت رسانید.
کفش های ورزشی و تخصصی مخصوصا کفش های رانینگ و فوتبال با برند موسو از تولیدات ویژه این کمپانی بزرگ است. همچنین انواع خدمات حرفه ای ODM/OEM توسط این شرکت ارائه شد و توانست روابط تجاری طولانی مدت، پایدار و بسیار خوبی را با تولیدکنندگان و عمده فروشان در سراسر جهان برقرار کند. کفش های موسو به اروپا و آمریکای شمالی رفت و شبکه فروش جهانی خود را گسترده تر کرد.
کمپانیActideas ، محصولات با کیفیت بالا، خدمات عالی، قیمت مناسب و حمل و نقل به موقع را در شبکه فروش جهانی خود راه اندازی کرده است و با دریافت مجوز واردات و صادرات مستقل، از طرف داخل و خارج از کشور تمجید می شود. همچنین روابط تجاری پایداری را با طراحی سبک جدید، ساخت نمونه، تولید عمده و کنترل کیفیت در مقیاس جهانی گسترش داده است.
شعار این کمپانی این است:" با کیفیت در درجه اول شریک زندگی ما باشید! ما مطمئن هستیم که می توانیم باهم آینده ای درخشان را رقم بزنیم! ما ایده های شما را به واقعیت تبدیل می کنیم! با ما در یک رقابت Win-Win قرار بگیرید! Actideas بهترین انتخاب برای شماست".