ارسال رایگان سفارشهای بالای 250 هزارتومان زیر 10 کیلوگرم
  • شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 113099 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 113099 عدد

لوگوی برند کاراتن

خرید از نمایندگی ماراتن (Maraton)

تولیدی لباس ورزشی ماراتون در سال 1992 توسط چهار برادر به رهبری سلال کایا Celal Kaya تاسیس شد. فرآیندی که در یک کارگاه کوچک در محوطه Laleli با تولید لباس های کار شروع به فعالیت کرد. لباس ها بادقت خیاطی می شدند به امید فروش در بوتیک های محله Laleli، سپس پیشرفت حاصل شد!!! و آن کارگاه کوچک یک قدم جلوتر رفت و اولین فروشگاه اختصاصی فروش محصولات خود را در سال 1997 افتتاح کرد. سپس محصولات را به صورت عمده فروشی عرضه و بدین ترتیب جایگاه مهمی برای خود در بازار باز کرد. برند ماراتن مسیر پیش روی خود را با تغییر جهان نساجی توسعه داد و همراه با ثبت برند ورزشی ماراتون در سال 2000 راهی خاص و هدفمند را پیش رو قرار داد.
سال 2001 موسسان این برند ترکیه ای به منظور برجسته سازی خطوط تولید خود، تیم طراحی مجموعه محصولات ورزشی برند ماراتن را با تمرکز بر کارهای اصلی فعال کرد و مورد تحسین مشتریان قرار گرفت. فروشگاه های معتبر دیگری در سال 2004 با نام Maraton Sports در همان لاللی افتتاح و نیز در لهستان هم فروشگاه هایی با تمرکز بر محصولات برند ماراتون شروع به کار کردند. با گسترش سریع مشتریان محصولات باکیفیت نمایندگی ماراتن اسپرت سومین فروشگاه انحصاری این برند در Merter در سال 2005 خاورمیانه را با وجود بحران جهانی با لباس های ورزشی ماراتون به سمت سرمایه گذاری بزرگی سرعت بخشید و مسیر حرکت خود را برای رسیدن به بازار هدف، مستحکم و پایدار کرد. سال های بعد با ایجاد تیم طراحی مجموعه محصولات ورزشی زنان در فروشگاه لاللی، مخاطبان مورد علاقه خود را گسترده تر کرد.
سال 2011 برند ماراتن جدیدترین محصولات تکنولوژیکی را با تاکید بر سرمایه گذاری فن آوری برای حفظ موقعیت خود در فرآیندهای اداری و تولید مورد استفاده قرار داد. این کمپانی محصولات ورزشی، با به کارگیری مشاوران حرفه ای خارج از کشور، بازسازی فرآیند تولید و فروش، تکمیل نیروی انسانی کارآزموده، تجدید فرآیندهای تجاری و ساختار سازمانی، توانست فعالیت های توسعه شرکت را تسریع ببخشد.
شرکت Maraton Sportswear با ساختی جدید و مدرن سال 2013 در استانبول و در زمینی با مساحت 9800 مترمربع و بیش از صد کارمند و 5 فروشگاه، سهم بزرگی از بازار جهانی را با ارائه خدمات به مشتریان خود در دست گرفت و با هدف گسترش بازارهای جدید و اشتغال به کار بیشتر افراد و ورود ارز به کشورشان با صادرات محصولات باکیفیت، سفری طولانی را آغاز کرد.
تیم این برند در نمایندگی ماراتن اسپرت با شایستگی تمام روحیه کار، حاکمیت صحیح، نوآوری و خلاقیت را در خط اصلی تولید محصولات خود در نظر گرفته و سطح بالای کیفیت، طراحی متنوع و متفکرانه را در بین برندهای ورزشی معتبر جهان حفظ و تقویت می کند. این کمپانی سیاست کیفیت خود را در مدیریت و همکاری ذهن مشترک، پایه گذاری تصمیمات بر اساس دانش، رعایت الزامات افراد ذینفع، ایجاد نوآوری مطابق با شرایط زمان، رضایت خاطر مشتری و بهبود کارایی سیستم مدیریتی معرفی می کند.