ارسال رایگان سفارشهای بالای 250 هزارتومان
  • شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۵۴۰۲۱۰۰۰
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 144770 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 144770 عدد

لوگو برند ماراتن اسپرت

خرید از نمایندگی ماراتن (Maraton)

سال 1975 تیم ماراتن اسپرت در طبقه اول یک آپارتمان بازسازی شده کار خود را آغاز کرد و سپس با افتتاح مغازه های خرده فروشی محصولات برند ماراتن و دستیابی به تجربیات مشتریان وفادار خود در سراسر ایالت اکوادور جایگاه خود را محکم کرد.
شرکت ماراتن اسپورت در ماه مه سال 1981 به عنوان اولین برند کشور اکوادور با نام تجاریRodrigo Ribadeneira تاسیس شد. این کمپانی با تولید کالاهای ورزشی، نخستین فروشگاه های زنجیره ای فروش محصولات ورزشی خود را در اکوادور افتتاح کرد که مقر اصلی آن در Quito بود. تولید و توزیع لباس و پوشاک ورزشی برای تیم های ورزشی و ورزشکاران که عمدتا لباس های فوتبال بودند توسط Marathon Sports  آغاز شد. علاوه بر محصولات خود نمایندگی ماراتن برخی از مهم ترین مارک های جهانی پوشاک و لوازم جانبی مانند برندهای معتبر آدیداس، پوما، دیادورا، ویلسون و جوما را هم در فروشگاه های خود به مشتریان ارائه می کرد. در حال حاضر حدود 88 فروشگاه معتبر زیر نظر این برند در اکوادور در حال فعالیت و فروش محصولات و تجهیزات اسپرت ورزشی هستند.
زمانی که در سال 1992 کالین پدی حکمرانی یکی از فروشگاه های بزرگ برند ماراتن را به دست گرفت در انتخاب کفش پیشگام تجزیه و تحلیل زیست مکانیکی شد و خیلی زود با گسترش فرآیند Word of The Right Fit spread فروشگاهش به قطب دونده کمبریج تبدیل شد و بدین ترتیب داستان جدی این برند معروف آغاز شد. سال 2013 Marathon Sports برند soundRUNNER  را به خانواده محصولات خود اضافه کرد و به صورت محلی تحت نظارت پرستون و بنیانگذار اصلی آن جولی فرانسیس قرار گرفت.
زمانی که در سال 1994 قرارداد کمپانی Reebok با تیم فوتبال اکوادور منقضی شد، ماراتن اسپرت برای سالهای نامعلومی با فدراسیون فوتبال اکوادور قرارداد بست. در سال 2016 این قرارداد تا سال 2023 تمدید شد و سرمایه ای حدود 2.6 میلیون دلار برای این قرارداد درنظر گرفته شد. در اولین طراحی پیراهن ملی پوشان فوتبال اکوادور نوارهای ضخیم آبی و قرمز بر روی شانه راست پیراهن فوتبالیست ها منعکس کننده نماد پرچم اکوادور بود. فدراسیون فوتبال اکوادور با نزدیک شدن به صعود خود در اولین جام جهانی فیفا سال 1998 تصمیم گرفت برای خرید لباس های تیم خود به نمایندگی ماراتن بپیوندد و طرح های خاصی را برای لباس های خود در نظر گرفت. تیم فوتبال اکوادور سال 2002 با همراهی ماراتن اسپرت در اولین جام جهانی خود که به میزبانی کشورهای کره و ژاپن بود، شرکت کرد. برند ماراتن در آن سال به عنوان یک برند بین المللی شناخته شد و تیم های فوتبال پرو، دپورتیوو در اسپانیا و اروگوئه را نیز حمایت مالی کرد و در شهر لیما پرو فروشگاه های فروش محصولات ورزشی خود را افتتاح نمود.
سال 2017 نمایندگی ماراتن اسپرت با PFP قراردادی یکساله به عنوان تامین کننده رسمی پیراهن تیم ملی پرو با ۸ میلیون کالای ورزشی و حدود ۱.۵ میلیون دلار سرمایه منعقد کرد. این قرارداد برای آدیداس که به تیم پرو علاقه نشان داده بود تا حد زیادی خوشایند نبود.
اکنون برند ماراتن معتبر در سراسر دنیا فروشگاه های بزرگ محصولات خود را داشته که بیشتر در زمینه پوشاک فعال می باشد.