ارسال رایگان سفارشهای بالای 250 هزارتومان زیر 10 کیلوگرم
  • شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 111301 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 111301 عدد

برند گلدکاپ تیانجین چین

یکی از چهار شهر معروف چین، شهر تیانجین بوده که حدود 137 کیلومتر با پکن فاصله دارد. این شهر بندری و مشهور بین المللی به عنوان یکی از بزرگترین شهرهای ساحلی در شمال چین و زادگاه صنعت مدرن محسوب می شود. تیانجین دایره اقتصادی اولین شهر بندری تجاری است که مرکز حمل و نقل و نقطه صنعتی چین می باشد. 
کمپانی TIANJIN FRIEND SPORTING GOOD CO. در سال 1994 تاسیس شد و به عنوان شرکت برتر تولید توپ های والیبال و بسکتبال در تیانجین کار خود را آغاز کرد. این کمپانی با تولید توپ های با کیفیت Gold cup از فروشندگان پیشرو در این صنعت شد. با تولید بهترین محصولات و خدمات جام طلایی تولید توپ های والیبال را از آن خود کرد. تجهیزات ورزشی تخصصی در شهر تیانجین توسط این شرکت با طراحی، تحقیق و توسعه، تولید شدند و علاوه بر قیمت مناسب، کیفیت قابل اعتماد، الگوی محبوب و عملکرد عالی موجب کسب اعتبار بالای بازارهای جهانی با نام گلدکاپ شد. توپ های فوتبال، بسکتبال و والیبال با امکانات مدرن با استقبال گرم بسیاری از مشتریان روبه رو شد و بدین ترتیب در سطح جهانی جایگاه ویژه ای پیدا کرد. کمپانی محصولات ورزشی تیانجین در کنار تولید و فروش محصولاتش، سرویس های راضی کننده ای برای چندین شرکت ورزشی دیگر در داخل و خارج از کشور نیز ارائه می دهد.
برند گلدکاپ تیانجین چین مدعی بر ارائه خدمات با توجه به مد روز و کیفیت بالا و گسترش بازار فروش و پشتیبانی از ایده های جدید و خلاق در تولیدات خود می باشد. حرفه ای بودن را نتیجه کسب تجربه کافی و اهداف توسعه گرانه مداوم با الگوهای جدید می داند. رسیدن به آینده ای طلایی شعار این کمپانی تلاشگر می باشد.