ارسال رایگان سفارشهای بالای 200 هزارتومان
  • شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۵۴۰۲۱۰۰۰
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 148600 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 148600 عدد

نمایندگی برند هد Head

لوگوی برند هد

برند هد (HEAD) و آنچه در مورد آن باید بدانید

کمپانی تجهیزات و وسایل ورزشی HEAD یک شرکت آمریکایی-هلندی است که از ادغام چندین شرکت مستقل تشکیل شده است. هاوارد هد در سال ۱۹۵۰ در شهر بالتیمور ایالت مریلند آمریکا شرکت هد را تاسیس کرد. او پس از پوشیدن چوب های اسکی و شکسته شدن آنها شگفت زده شد که چرا در عصری که فلز و پلاستیک در صدر تولید محصولات قرار دارند، از چوب برای اسکی استفاده می شود. هاوارد که در یک شرکت تولید ورقه های آلومینیومی ساخت بدنه هواپیما کار می کرد، ایده تولید چوب های اسکی از همان ورقه های فلزی به ذهنش رسید و پس از دوسال تلاش مستمر موفق شد تا تولید تجهیزات اسکی خود را وارد بازار فروش کند و در دهه ۱۹۶۰ به طور قابل توجهی حدود ۵۰٪ بازار فروش وسایل اسکی در آمریکا و انگلستان را تصاحب کرد.
اواخر دهه شصت میلادی شرکت هد شروع به تولید راکت های تنیس کرد و با تقویت فریم های راکت برای اولین بار قاب های آلومینیومی راکت تنیس را ایده پردازی کرد. این خلاقیت کمپانی هد موفقیت آمیز بود و در پی آن خط تولید راکت های تنیس آلومینیومی سال ۱۹۶۹ افتتاح شد و در مسابقات یو-اس-اوپن همان سال از آنها برای اولین بار رونمایی شد. سال ۱۹۷۵ آرتور عاش که یکی از بازیکنان تنیس و سرپرست باشگاه نیز بود با راکت های هد موفق به شکست ویمبلدون شد.
دهه ۱۹۷۰ کمپانی هد یکی از شرکت های تولید کننده تجهیزات آبی و غواصی را نیز به زیرمجموعه خود اضافه کرد و تولیدات بزرگ و انبوه محصولات شنا و غواصی نیز در دسته محصولات شرکت HEAD قرار گرفت.
«کفش های تنیس رادیال» سال ۱۹۸۵ توسط شرکت  HEADبه بازار معرفی شدند و جهت تولیدات بیشتر یکسال بعد کارخانه جدیدی در اتریش مختص تجهیزات تنیس شروع به کار کرد. نخستین راکت های تنیس از جنس تیتانیوم و گرافیت سال ۱۹۹۷ توسط هد تولید شدند و توپ های تنیس نیز در صف تولیدات این کمپانی قرار گرفتند.
سال ۲۰۱۲ نواک جوکوویچ در گرند اسلم آزاد استرالیا، ماریا شاراپووا در اسلم آزاد فرانسه و اندی موری در اسلم آزاد آمریکا با راکت های تنیس هد بر سکوی قهرمانی ایستادند و موفقیت های هد را در سطح جهانی بیشتر بر سر زبان ها نشاندند. اسطوره های دیگری مانند آندره آغاسی و جان مک انرو نیز راکت های تنیس هد را در دست گرفتند.
تولید دوچرخه و تجهیزات دوچرخه سواری از سال ۲۰۱۹ در برنامه کاری این کمپانی بزرگ نیز قرار گرفته است.
کمپانی هد به عنوان یک تولید کننده و بازاریاب برتر تجهیزات ورزشی در دنیا کسب و کار خود را به چند بخش از جمله: ورزش های زمستانی، ورزش های راکتی، ورزش های آبی و غواصی و... تقسیم کرده است. محصولات کلیدی برند HEAD دارای موقعیت های پیشرو در بازار فروش بوده و از طریق استفاده ورزشکاران حرفه ای و مشهور جهانی در صدر تجهیزات ورزشی قرار دارند. جذابیت روزافزون این کمپانی با تمرکز بر نوآوری و توسعه محصولات پیشرفته تکنولوژیکی در بیش از ۸۰ کشور جهان ادامه خواهد داشت.