• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65552 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65552 عدد

برند فور اف 4F

لوگوی برند فوراف

اطلاعات مفید قبل از خرید لوازم برند 4F

شرکت ورزشی لهستانی 4F سال ۲۰۰۷ تاسیس شد که مقر اصلی آن در کراکوف واقع در جنوب لهستان است. این شرکت متعلق به OTCF S.A. بوده و برندهای Outhorn و Faces 4 نیز از زیرمجموعه های این شرکت بزرگ ورزشی است. لباس های ورزشی و اسپرت 4F در بیش از ۲۰۰ فروشگاه بزرگ در لهستان نمایندگی فروش دارد و بیش از ۵۰۰ نمایندگی در ۳۰ کشور جهان را ساپورت می کند. 
سال ۱۹۹۸ برند Outhorn برای فروش عمده ای لباس های اسپرت زیر نظر این شرکت ورزشی لهستانی شروع به کار کرد. سپس سال ۲۰۰۳ برند دوم این شرکت به نام Fun 4 برای خرده فروشی و ورود به بازار به عموم معرفی شد. سال ۲۰۰۷ این شرکت از مخفف F4 برای نام برند خود استفاده کرد و آن را به ثبت رسانید. یکسال بعد همکاری رسمی کمپانی 4F با کمیته المپیک لهستان آغاز شد و در المپیک زمستانی ۲۰۱۰ ونکوور، المپیک تابستانی ۲۰۱۲ لندن، المپیک زمستانی ۲۰۱۴ سوچی، بازی های ۲۰۱۵ کشورهای اروپایی در باکو و نیز المپیک تابستانی ۲۰۱۶ ریودوژانیرو کلیه لباس های ورزشی ورزشکاران لهستانی را 4f تامین کرد. با شناخت پوشاک بی نظیر و باکیفیت این شرکت پنج کمیته ملی دیگر بعد از لهستان برای تامین لباس های ورزشکاران خود 4F را انتخاب کردند از جمله صربستان، کرواسی، لتونی، یونان و مقدونیه. 
برند 4F با سابقه ای درخشان در تولید پوشاک ورزشی و گاها لوازم و تجهیزات اسپرت و همچنین با دوراندیشی مدیران کاردان در مسابقات بزرگ جهانی همراه تیم های سرشناس قدم برداشته و علاقه مندان بسیاری را مجذوب خود کرده است.
ماموریت OTCF این است که تخصص و تکنولوژی پیشرفته را با دنیای سبک و مد در کنار کیفیت ترکیب کند. با تعهد کارکنان باتجربه خود، این شرکت قادر به توسعه محصولاتی است که توسط تیم های المپیک، ورزشکاران حرفه ای، علاقه مندان به فعالیتهای ورزشی پوشیده شده است. استراتژی OTCF بر توسعه مداوم و رو به رشد تمرکز دارد. این شرکت حامی 6 تیم ملی المپیک است. OTCF با تعدادی از انجمن های ورزشی نیز همکاری می کند. رقابت، آموزش ها و مجموعه های گاه به گاه توسط 4F برای ورزشکاران و تیم های حرفه ای برنامه ریزی شده است. با این حال شرکت بزرگ 4F به طور مداوم به دنبال فرصت هایی برای ایجاد ارتباطات جدید و گسترش نمونه کارهای خود برای پوشش رشته های ورزشی بیشتر است.
در سال ۲۰۱۸ و برای چهار سال متوالی شرکت 4F حامی مالی رسمی مسابقات جهانی اسکی پرش بوده و مشارکت با افراد خوش فکر با ایده هایی خلاقانه در دستور کار برنامه های آینده آن است. ایجاد، طراحی، تولید و فروش لباس های ورزشی و لوازم جانبی اسپرت با الهام بخشی از یک ماجراجویی در زندگی روزمره همچنان در جایگاه بالای رقابت در چهار قاره جهان قرار دارد. محصولات 4F به گونه ای طراحی و تولید می شوند تا رویاهای ورزشی از آماتورها تا حرفه ای ها را با ایجاد حس ارزشمند بودن تحقق ببخشد.
فروشگاه های چند منظوره تخصصی کمپانی 4F علاوه بر محدوده انتخابی محصولات مارک های ورزشی، پشتیبانی از کارکنان فروش ماهر و کارگاه تولید محصولات ورزشی در محل، طیف وسیعی از خدمات فیزیکی را نیز فراهم می کنند که در آن مشتریان می توانند از یک متخصص تغذیه، یک مربی شخصی و حتی یک فیزیوتراپیست، که توانایی ایجاد پارامترهای آموزشی مطلوب با پتانسیل بدن را دارند، کمک بگیرند.