• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65553 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65553 عدد

نمایندگی اسپیدو Speedo

 

لوگوی اسپیدو

خرید از نمایندگی اسپیدو

در سال ۱۹۱۰ الکساندر مک رائی از ارتفاعات غربی اسکاتلند به سیدنی استرالیا مهاجرت کرد و شرکتی را آنجا تاسیس نمود. او توانست پس از پایان جنگ جهانی اول در سال ۱۹۲۷ کمپانی خود را گسترش داده و اولین خط تولید لباس های شنا را راه اندازی کند. یک سال بعد مک رائی بین کارکنان خود با برگزاری یک مسابقه نامگذاری کمپانی اش جایزه ۵ پوندی را به کاپیتان پارسونسون بخاطر انتخاب نام برند اسپیدو اهدا کرد.

در سال ۱۹۳۲ اسپیدو اولین بازی المپیک خود را تجربه کرد؛ هنگامیکه کِلِر دِنیس ۱۶ ساله استرالیایی برنده طلای شنای ۲۰۰ متر زنان در لس آنجلس شد. عینک شنا اسپیدو و لباس شنای ابریشمی او که شانه هایش را به خوبی نشان می داد بر سر زبان ها افتاد. دهه ۸۰ اسپیدو توزیع برند خود را به ۱۱۲ کشور در دنیا گسترش داد. حضور برند اسپیدو در سطح بین الملل به طور چشمگیری درحال افزایش بود.

لوازم شنا برند اسپیدو در تهران

اسپیدو طیف گسترده ای از لباس های شنا برای آقایان، بانوان و کودکان ارائه میکند. همچنین لباس های ورزشی، کفش های ضدآب برای تناسب اندام آبی و لوازم جانبی شنا ،بیش از هفتاد نوع مدل عینک شنا اسپیدو، ساعت های دیجیتالی که قابلیت پخش موزیک دارند ،تجهیزات بازی های ساحلی ، لباس های غواصی، دوربین های دیجیتالی ضد آب ،حوله و.....

همه چیز اسپیدو (SPEEDO) واقعی است و هیچ چیزی برای رویاپردازی وجود ندارد.

در اینگونه موارد در صورتی که قبلا در مورد برندی هرچند بسیار معتبر اطلاعات کافی ندارید میتوانید از کسانی که این محصولات را خریداری کرده اند یا در صورتی که منبعی در اینترنت وجود داشته باشد. نظرات دیگر کاربران را بخوانید همچنین فروشگاه ایران اسپورتر ارائه دهنده و نمایندگی برند اسپیدو در تهران آماده ارائه مشاوره برای خرید بهتر و مناسب تر بصورت تلفنی با شماره های موجود در سایت و دفتر مستقیم برای خرید حضوری است.