ارسال رایگان سفارشهای بالای 250 هزارتومان زیر 10 کیلوگرم
  • شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 111270 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 111270 عدد

لوگوی برند کمپانی فینیس

خرید از نمایندگی فینیس

باآشنایی تاریخچه برند فینیس FINIS از همکاری، نوآوری و ساده شدن شنا لذت ببرید. جان میکس اولین بار سال ۱۹۸۸ در تعطیلات ترم دانشگاه خود در اتریش با یک مونوفین روبرو شد و با مونوفین در دست به آمریکا بازگشت که این ابزار تحول بزرگی در آینده ورزش های آبی شد. جان با تمایل زیاد برای تاسیس یک کمپانی تولید مونوفین و عرضه ان در نمایندگی فینیس شروع به ثبت اختراعات تحت حمایت پدرش جرومی میکس (Jerome Mix) کرد. بلافاصله پس از درخواست ثبت اختراع اول، پدر جان که مربی و همراه او نیز بود به یک سرطان پیشرفته غیر قابل درمان تشخیص داده شد. جان به همین دلیل کار را کمی به تعویق انداخت تا بتواند تصمیم بگیرد زمان و انرژی خود را در کسب و کار با برادرانش متمرکز کند. 
زمانی که پابلو مورالس دوست دبیرستانی جان مدال طلای شنای ۱۰۰ متر پروانه را در مسابقات المپیک تابستانی ۱۹۹۲ بارسلونا به دست آورد؛ آنها همدیگر را بار دیگر ملاقات کردند و با وجود مونوفین های جان که آوازه آن بر سر زبان ها افتاده بود این ملاقات فرصتی طلایی برای همکاری این دو نفر و سراغاز ایجاد نمایندگی فینیس با یکدیگر شد. 
کمپانی FINIS سال ۱۹۹۳ تحت هدایت برادر بزرگتر جان با طراحی اولین مونوفین شروع به کار کرد که شامل جایگاهی برای پاها بر روی یه تیغه فایبرگلاس بود. دو سال بعد ایده swimmer snorkel در کارگاه جان شکل گرفت و به سرعت با استقبال مربی مشهور دانشگاه کالیفرنیا ،نورت تورتُن، مواجه شد. این نمونه های اولیه اسنورکل برای مسابقات شنا طراحی شده بودند که از لوله های اسپرینکلر ABS و یک براکت سروگردن ساخته شده بود. جان و پابلو با تولید تجهیزات جدید شنا و عرضه آن در نمایندگی فینیس مانند Tech Toc و Hydro Hip جهت چرخش بهتر به راست و چپ برای شناگران و نیز فروش محصولات مونوفین و اسنورکل در سراسر ایالات متحده همچنان با خلاقیت رو به رشد در حرکت بود تا توانست در طول بازی های المپیک ۱۹۹۶ آتلانتا خود را بر تن شناگران به اثبات برساند و جهانی شود. 
با توجه به حضور مشهور پابلو در بین شناگران و نیز طرفداری نورت تورتن طرفداران شناخته شده ای مانند ریچارد کوئیک و دیک شولبرگ از فینیس حمایت کردند. سال ۱۹۹۸ کمپانی برند فینیس با معرفی عینک های شنای مخصوص کودکان خط تولید جدیدی را در نمایندگی فینیس معرفی کرد. میستی هایمن با استفاده از مونوفین های فینیس در مسابقات المپیک تابستانی ۲۰۰۰ سیدنی برنده طلای ۲۰۰ متر پروانه شد و رقبای استرالیایی خود مانند سوزی اونیل را پشت سر گذاشت. تیم خلاق فینیس با تولید پدال های دست (FreestylerPaddle) جهت حرکت متناسب و درست دست ها حین شنا، Tempo Trainer تکنولوژی زمان گیری و تعیین میزان عملکرد خود شخص شناگر، SwiMP3 فن آوری گوش دادن به موسیقی با کیفیت بالا در زیرآب، ثبت اختراع دیگری را رقم زد. سال ۲۰۰۲ خطوط لباس شنا آکواتاف Aquatuff توسط برند فینیس به بازار معرفی شده که از جنس صددرصد پلی استر با تضمین ۹۰ روزه جزء بادوام ترین و قابل اعتمادترین محصولات زمان خود شد.
تولید تجهیزات جدید شنا در نمایندگی فینیس با نوآوری های این کمپانی همچنان ادامه یافت و محصولات کمک آموزشی دیگری مانند  Kickboard Alignment (جهت تنظیم تعادل دست ها و پازدن های صحیح در آب)، Fulcrum Forearm (جهت قفل شدن ساعد و انجام صحیح حرکات دست در موقعیت مطلوب) و Bolster paddles ، Turnmaster Pro به مرحله تولید جهانی رسیدند. پس از جشن سالگرد FINIS در سال ۲۰۱۰ برند فینیس برای پاسخگویی به تقاضای روزافزون، اولین دفتر بین المللی خود را در اروپا، خاورمیانه و شمال آفریقا افتتاح کرد.