ارسال رایگان سفارشهای بالای 250 هزارتومان زیر 10 کیلوگرم
  • شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 111301 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 111301 عدد

 

لوگوی تالبوت تورو

اطلاعاتی در مورد برند تالبوت-تورو (TALBOT-TORRO)

دِرِک تالبوت که از بازیکنان برتر بدمینتون انگلیس بود در دهه ۱۹۷۰ به طور قابل توجهی در وارد کردن ورزش بدمینتون به المپیک تلاش زیادی کرد. آقای تالبوت در المپیک تابستانی ۱۹۷۲ بسیار درخشید. او در کارنامه فعالیت های ورزشی خود مدالهای رنگینی در مسابقات بدمینتون تک نفره و دونفره دارد.

دِرِک تالبوت پس از اتمام دوره فعالیت ورزشی خود، شرکت تالبوت (Talbot) را جهت تولید اختصاصی محصولات بدمینتون تاسیس کرد. سال ۱۹۹۰ این شرکت با همکاری و حمایت کمپانی شیلدکورت توسعه محصولاتش را با یک تیم متخصص به بالاترین کیفیت رساند. راکت های مسابقه ای تولید شده تالبوت بسیار جدید و پیشرفته بودند و نیاز بازار را مرتفع می کردند.

دهه ۱۹۸۰ شرکت تورو (Torro) در هامبورگ آلمان تاسیس شد. سال ۱۹۹۲، این برند جوان و در حال ظهور با شرکت تالبوت (Talbot) جهت تولید روزافزون محصولات بدمینتون ادغام شدند.

اکنون شرکت تالبوت-تورو (Talbot-Torro) به عنوان برند برتر در بازار بدمینتون با کیفیت بالا، در اروپای مرکزی به شمار می رود.

تالبوت-تورو راکت های سریIsoforce را در سال۲۰۱۷ با طراحی و رنگ های جدید ارائه داد. کلیه طرفداران بدمینتون می توانند هر لحظه منتظر تولیدات جدید و نوآورانه این کمپانی باشند. از بین طیف وسیع محصولات این کمپانی بدمینتون بازها از بازیکنان مبتدی و بلندپرواز گرفته تا بازیکنان حرفه ای و باشگاهی می توانند تجهیزات مورد علاقه خود را به راحتی انتخاب کنند.