ارسال رایگان سفارشهای بالای 200 هزارتومان
  • شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۵۴۰۲۱۰۰۰
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 151326 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 151326 عدد

برند لی نینگ Li-Ning

 

لوگوی لی نینگ

اطلاعاتی در مورد برند لی-نینگ (LI-NING)

کمپانی لی-نینگ با دستاوردهای ورزشی بنیانگذارش در جهان ، بر سر زبان ها افتاد. آقای لی نینگ ژیمناست چینی مشهور جهان که 106 مدال طلا در زندگی حرفه ای خود دارد، کمپانی لی-نینگ را در سال ۱۹۹۰ بنیانگذاری نمود.
آقای لی نینگ در رقابت های جام جهانی ژیمناستیک ۱۹۸۲، شش مدال طلا از هفت مدال مجموع مسابقات را به خود اختصاص داد و بدین ترتیب شاهزاده ژیمناستیک لقب گرفت. او در سال ۱۹۸۴ نیز ۳مدال طلا، ۲ نقره و ۱ برنز در بازی های المپیک لس آنجلس دریافت کرد. در سال ۱۹۹۹ انجمن خبرنگاران ورزشی عنوان "برجسته ترین ورزشکار جهان در قرن بیست و یکم" را به او اهدا کردند. کمپانی لی-نینگ (LI-NING) با دستاوردهای ورزشی بنیانگذارش در جهان ، بر سر زبان ها افتاد.

طرح لوگوی برند لی نینگ، یک شخصیت سنتی چینی به معنای "مردم" یا "انسان" است. با الهام گرفتن از این سمبل چینی، لوگوی اصلی شرکت به شکلی که نشان دهنده حروف L و N می باشد، طراحی شد و با شعار « هر چیزی ممکن است » کمپانی لی-نینگ (LI-NING) کار خود را آغاز کرد.

کمپانی لی-نینگ جهت راهبرد بهتر شرکت خود و معرفی هرچه بیشتر آن به جهان، از ورزشکاران حرفه ای و شاخص و تیم های ورزشی مختلف در سراسر جهان حمایت مالی می کند. از سال ۲۰۰۴، تیم های ملی بسکتبال مردان و بانوان اسپانیا نیز از پشتیبانی لی-نینگ برخوردار شدند.

در ژانویه ۲۰۱۰، لی-نینگ دفتر مرکزی خود در ایالات متحده آمریکا را در پورتلند، اورگان، افتتاح کرد و برای تجدید حیات خود شعار جدید «اجازه بده تغییرات اتفاق بیفتد» را در راس اهداف شرکت خود قرار داد.

البته بخش کفش های ورزشی لی-نینگ طی چند سال گذشته رشد چشمگیری داشته است. کمپانی لی نینگ (LI-NING) تامین کننده تجهیزات رسمی ایران در المپیک تابستانی ۲۰۱۶ و پوشاک باشگاه فوتبال استقلال و پرسپولیس تهران با برند لی نینگ و همچنین تراکتور سازی تبریز بود.