• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65552 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65552 عدد

برند میکاسا Mikasa

 

برند میکاسا

خرید محصولات برند میکاسا

کمپانی میکاسا در سال ۱۹۱۷ فعالیت خود را در هیروشیمای ژاپن آغاز کرد و خیلی زود لیاقت نوآوری هایش و کیفیت محصولاتش را به عرصه ظهور گذاشت. کمپانی میکاسا یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کنندگان توپهای ورزشی در جهان می باشد. توپ های والیبال، فوتبال، بسکتبال و همچنین والیبال ساحلی از محصولات بی نظیر این برند معتبر است. توپ میکاسا برای اولین بار در سال ۱۹۶۴ بازی های المپیک توکیو به عنوان توپ رسمی مسابقات المپیک انتخاب شد و در رقابت ها مورد استفاده قرار گرفت و این گام بلند باتولید و طراحی توپ والیبال با برند میکاسا نخستین جایگاه خود را باز کرد.

در سال ۱۹۹۸ میکاسا خلاقیتی زیبا در رنگ توپ های والیبال به بازار جهانی معرفی کرد. توپ والیبال میکاسا مورد استقبال دنیای ورزش قرار گرفت و در مسابقات قهرمانی جهان در همان سال به نمایش گذاشته شد. کیفیت‌ وخلاقیت در تولید محصولات برند میکاسا همان گزینه ای است که آنها را به عنوان یک نام شناخته شده و معتبر در جهان تثبیت کرده است.در میکاسا مدهای ایتالیایی با کیفیت ژاپنی تلفیق شده اند و محصولات بی نظیری به وجود آورده اند.

در سال ۲۰۱۰ میکاسا (MIKASA) از توپ والیبال ساحلی جدیدی به نام VLS 300 رونمایی کرد، کیفیت این توپ آنقدر خوب بود که علاقه مندان به ورزش والیبال ساحلی مجذوب آن شدند.

شعار کمپانی میکاسا: ورزش یک مسابقه، یک احساس و یک خیال است. هر کس که ورزش را دوست دارد،‌ همه آن ها را نیز دوست دارد.