ارسال رایگان سفارشهای بالای 250 هزارتومان زیر 10 کیلوگرم
  • شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 111269 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 111269 عدد

برند جوو Gewo

 

نمایندگی جوو

خرید از نمایندگی جوو (GEWO)

برند جِوو (GEWO) در سال ۱۸۹۸ در شهر گیلنهاوزن آلمان توسط پیتر ولف تاسیس شد. دو نسل بعد در سال ۱۹۵۶، GEWO، با تولید میزهای تنیس باکیفیت به عنوان پیشروترین کمپانی تولید تجهیزات تنیس روی میز در اروپا حضور خود را تثبیت کرد. اما در سال های بعد کسب و کار میزهای آنها به کندی ادامه یافت تا این که در سال ۱۹۹۱ فرانک کوشنیک و وُلفگانگ سونز، کمپانی و نمایندگی جوو را در دست گرفتند و ظرف مدت 10 سال، آن را به یکی از بزرگترین برندهای تنیس روی میز در آلمان تبدیل کردند و تمام طیف محصولات تنیس روی میز را با کیفیت عالی روانه بازار فروش کردند.

در فوریه ۱۹۹۵ جوو (GEWO) به دفتر مرکزی جدید که در منطقه ای با وسعت ۳۰۰۰ متر مربع بود نقل مکان کرد. روزانه بیش از ۵۰۰ بسته کامل از تجهیزات تنیس روی میز با برند جوو به مشتریانش در سراسر دنیا ارائه می شود. بیش از ۳۰۰ فروشگاه در آلمان، اروپا و در سراسر جهان فروش محصولات جوو را بر عهده دارند. مشتریانی که از نمایندگی جوو خرید می کنند، این برند را دوستانه، صالح و قابل اعتماد تلقی می کنند. از نظر جوو "مشتری در اولویت اول است"

از تابستان ۲۰۱۷ جوو با راه اندازی یک مرکز آموزشی بین المللی ورزش تنیس روی میز با مربیگری بازیکنان سابق و مطرح جهانی از جمله دیمیتری مازونوف، شهرت بین المللی خود را به عنوان یک برند تجاری پویا و آینده محور به جهانیان نشان می دهد. در حال حاضر ساموئل جوان ۱۵ ساله لهستانی که رتبه ۸ اروپا و ۱۶ جهانی را دارد از استعدادهای جوان مورد حمایت برند جوو می باشد. در نمایندگی جوو کلیه تجهیزات تنیس روی میز از قبیل چوب راکت، رویه ، چسب، توپ، انواع ساک و کیف، کفش، میزهای پینگ پنگ و... با بالاترین استاندارد کیفیت تولید می شود.