ارسال رایگان سفارشهای بالای 250 هزارتومان
  • شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۵۴۰۲۱۰۰۰
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 149543 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 149543 عدد

برند جوو Gewo

 

لوگوی جوو

آنچه قبل از خرید محصولات جوو (GEWO) باید بدانید

جِوو (GEWO) در سال ۱۸۹۸ در شهر گیلنهاوزن آلمان توسط پیتر ولف تاسیس شد. دو نسل بعد در سال ۱۹۵۶، GEWO، با تولید میزهای تنیس باکیفیت به عنوان پیشروترین کمپانی تولید تجهیزات تنیس روی میز در اروپا حضور خود را تثبیت کرد.

اما در سال های بعد کسب و کار میزهای آنها به کندی ادامه یافت تا این که در سال ۱۹۹۱ فرانک کوشنیک و وُلفگانگ سونز، کمپانی جوو را در دست گرفتند و ظرف مدت 10 سال، آن را به یکی از بزرگترین برندهای تنیس روی میز در آلمان تبدیل کردند و تمام طیف محصولات تنیس روی میز را با کیفیت عالی روانه بازار فروش کردند.

در فوریه ۱۹۹۵ جوو (GEWO) به دفتر مرکزی جدید که در منطقه ای با وسعت ۳۰۰۰ متر مربع بود نقل مکان کرد. روزانه بیش از ۵۰۰ بسته کامل از تجهیزات تنیس روی میز با برند جوو به مشتریانش در سراسر دنیا ارائه می شود. بیش از ۳۰۰ فروشگاه در آلمان، اروپا و در سراسر جهان فروش محصولات جوو را بر عهده دارند. مشتریان، برند جوو را دوستانه، صالح و قابل اعتماد تلقی می کنند. از نظر جوو "مشتری در اولویت اول است"

از تابستان ۲۰۱۷ جوو با راه اندازی یک مرکز آموزشی بین المللی ورزش تنیس روی میز با مربیگری بازیکنان سابق و مطرح جهانی از جمله دیمیتری مازونوف، شهرت بین المللی خود را به عنوان یک برند تجاری پویا و آینده محور به جهانیان نشان می دهد.

در حال حاضر ساموئل جوان ۱۵ ساله لهستانی که رتبه ۸ اروپا و ۱۶ جهانی را دارد از استعدادهای جوان مورد حمایت جوو می باشد.

در کمپانی جوو کلیه تجهیزات تنیس روی میز از قبیل چوب راکت، رویه ، چسب، توپ، انواع ساک و کیف، کفش، میزهای پینگ پنگ و... با بالاترین استاندارد کیفیت تولید می شود.