ارسال رایگان سفارشهای بالای 250 هزارتومان زیر 10 کیلوگرم
  • شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 111275 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 111275 عدد

برند یاساکا Yasaka

 

لوگوی یاساکا

تاریخچه چوب راکت و رویه راکت های یاساکا (YASAKA)

کمپانی یاساکا در سال ۱۹۴۷ توسط هیروزه یااویتا و ساکاموتو در توکیوی ژاپن بنیانگذاری شد. آقای یااویتا بازیکن و مربی تنیس روی میز بود و هدفش از تاسیس این کمپانی ورزشی ارائه محصولات باکیفیت بالا و عملکرد عالی بود. چشم انداز او این بود که با کمک به بازیکنان تنیس روی میز، این بازی بهبود یابد تا تبدیل به یک بازی سرگرم کننده شود.

در دهه ۵۰ میلادی یاساکا به سرعت در حال توسعه بود به گونه ای که در ارتباطی نزدیک با بازیکنان ژاپنی توانست جایگاه رهبری تنیس روی میز جهان را از آن خود کند. با رویه راکت های اصل یاساکا قهرمانانی به جهان تنیس معرفی شدند و مسابقات متعددی را حمایت کردند.

اواخر دهه ۶۰، یاساکا پیشرفتی غیرمنتظره ای را رقم زد. او محصولی برتر را به بازار تنیس روی میز معرفی کرد. یاساکا توانست در مسابقات قهرمانی ۱۹۷۰ مردان اروپا و مسابقات قهرمانی جهان سال۱۹۷۱ با رویه راکت Yasaka MARK V پیروز رقابت های تنیس روی میز در سراسر جهان شود.این محصول منحصر به فرد دائما در حال توسعه یافتن است و احتمالا شناخته شده ترین محصول با کیفیتی بالا با برند یاساکا در بازار می باشد.

دهه ۹۰ یاساکا کارخانه جدید خود را در سوئد افتتاح کرد و در سال۱۹۹۳ داستان موفقیت یاساکا با معرفی Gatien EXTRA ادامه یافت. این محصول چوب راکتی است که توسط تکنسین های متخصص در کار چوب و همکاری ژان فیلیپ گاتین ساخته شد. گاتین قهرمان مسابقات مردان ۱۹۹۳ بود. به دلیل همین همکاری این محصول با نام او وارد بازار فروش شد و از آن زمان Gatien EXTRAیکی از بهترین چوب های پرفروش در سراسر جهان شد.

در حال حاضر یاساکا طیف کاملی از محصولات تنیس روی میز را با کیفیت عالی به جهان ورزش ارائه می دهد. در بین بازیکنان چینی طرفداران زیادی را با خود همراه کرده است. یاساکا یکی از برندهای پیشرو در فروش تجهیزات تنیس روی میز می باشد.