ارسال رایگان سفارشهای بالای 250 هزارتومان زیر 10 کیلوگرم
  • شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 111275 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 111275 عدد

نمایندگی اوکی

خرید از نمایندگی اوکی

بیش از 20 سال از زمان توسعه شرکت ماکائو Aoqixing می گذرد. از سال ۱۹۹۳ سال هایی پر از انباشت تجارب زیاد و نوآوری های مداوم موجب شد تا نمایندگی اوکی یا Oukei به یک کمپانی جامع با تکنولوژی پیشرفته با مقیاسی یکپارچه، طراحی و توسعه محصولات، پردازش تولیدات جدید و فروش بی نظیر محصولات بروز، تبدیل شود.
برند اوکی به عنوان اولین کمپانی حرفه ای محصولات پینگ پنگ یا تنیس روی میز در چین شناخته شد. مدل های پیشنهادی از برندهای موفق و بزرگ تنیس روی میز خارجی در این شرکت طراحی شدند. فروش این محصولات در فروشگاه های معتبر، بسیار مورد استقبال قرار گرفتند. برند Oukei رهبر صنعت حرفه ای ورزش تنیس روی میز در چین شد. نیروهای جدید و توسعه یافته، تجهیزات حرفه ای در ساخت و تولید، دستگاه های هوشمند برای تولید میزهای تنیس روی میز و توپ های پینگ پنگ برای استفاده حرفه ای ها با ساختی مهندسی و علمی مورد استفاده قرار گرفتند و سپس به ده ها کشور و مناطق اصلی جهان صادر شدند. 
در نمایندگی اوکی، توپ های تنیس روی میز به طور گسترده ای توسط مصرف کنندگان در سراسر جهان شناخته شدند و مورد استقبال قرار گرفتند.محصولات اوکی به یکی از تجهیزات ورزشی لازم در کالج ها و دانشگاه های بیشتر استان های چین تبدیل شدند.
شرکت اوکی در حال حاضر توزیع کننده برند AVALLO AVX در چین مخصوصا بازار هنگ کنگ و ماکائو است و همچنین توزیع کننده برند KOMANN چین می باشد. این شرکت بزرگ دارای یک کارخانه مدرن با تجهیزات پیشرفته در تولید تجهیزات جدید (مانند ربات توپ انداز برند اوکی) و تیم فروش حرفه ای و کارآمد و نیز سیستم جامع خدمات پس از فروش بوده که حمایت مصرف کنندگان موجب قدرت فروشندگان آن شده است. 
از زمانی که خرید از نمایندگی اوکی (Oukei) را انتخاب کنید دیگر همیشه با شما خواهد بود. از مشتریان با وفای  کمپانی اوکی خواهید شد و در موفقیت های بزرگ شما را همراهی خواهد کرد. هدف کمپانی اوکی محصولات عالی و خدمات باکیفیت است. به همین منظور تلاش تمام وقت کارکنان این شرکت با خدمتی دوستانه، توزیع کنندگان و مصرف کنندگان را در سراسر دنیا در کنار هم نگه می دارد.