ارسال رایگان سفارشهای بالای 250 هزارتومان زیر 10 کیلوگرم
  • شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۵۴۰۲۱۰۰۰
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 108893 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 108893 عدد

لوگوی برند پازن کیش

خرید محصولات برند پی کی (PK)

شرکت بازرگانی پازن کیش از برند پی کی (PK) در سال ۱۹۹۰ با هدف کار بر روی بازی های راکتی توسط آقای محسن حق شناس (داور و مربی بین المللی تنیس روی میز در سازمان ITTF ) تاسیس شد. محصولات برند پی کی در ابتدا با تمرکز بر روی تجهیزات تنیس روی میز به عنوان بنیانگذار تخصصی در زمینه پینگ پنگ شروع به کار کرد و با شرکت های بسیاری در آلمان و چین به عنوان عامل رسمی در این زمینه ورزشی به صورت تخصصی مشارکت خود را آغاز کرد.
پس از سال ۲۰۱۰ با توجه به درخواست های ناشی از بازار فروش، شرکت پازن کیش تصمیم به گسترش فعالیت های خود به سایر زمینه های ورزشی با توجه به تقاضای مشتریان کرده است. در این راستا انواع لوازم پی کی را وارد بازار نموده است. برند ایرانی پی کی با شناسایی تولید کنندگان معتبر درجه یک دنیا و همکاری دو جانبه با عقد قرارداد با این شرکتها محصولاتی مطابق سلیقه مخاطبین ایرانی و با کیفیت بالا به بازار عرضه نمود. البته تولیدات اصلی این کمپانی میزهای پینگ پنگ با کیفیت بالا بود.
ما مفتخریم که زنجیره فروش محصولات خود را که شامل یک فروشگاه E-Shop حرفه ای با ۱۴۰هزار بازدیدکننده در ماه می باشد، اعلام کنیم. اکنون بیش از 34 نمایندگی رسمی برند پی کی در شهرهای بزرگ ایران، افغانستان، عراق، آذربایجان، گرجستان و ارمنستان (کشورهای آسیای میانه) و همچنین بیش از ۴۰۰ عمده فروشی منظم در حال فعالیت می باشد. 
ایده اصلی ما در طول این ۲۷ سال بر اساس تجارت دوستانه بوده و ما همیشه امیدواریم دوستان جدید برای گسترش کسب و کار به ما بپیوندند که راه سودمند متقابلی بین شرکت پازن کیش (PK) و شرکای تجاری باشد.
برند پی کی با هدف تولید لوازم و میز پینگ پنگ با کیفیت اما قیمت مناسب مطابق سلیقه بازار ایران هر روز با گام های بلند رو به اوج قدم بر می دارد.