ارسال رایگان سفارشهای بالای 200 هزارتومان
  • شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۵۴۰۲۱۰۰۰
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 148600 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 148600 عدد

پی کی PK

لوگوی برند پازن کیش

برند PK پازن کیش

شرکت بازرگانی پازن کیش در سال ۱۹۹۰ با هدف کار بر روی بازی های راکتی توسط آقای محسن حق شناس (داور و مربی بین المللی تنیس روی میز در سازمان ITTF ) تاسیس شد. شرکت PK در ابتدا با تمرکز بر روی تجهیزات تنیس روی میز به عنوان بنیانگذار تخصصی در زمینه پینگ پنگ شروع به کار کرد و با شرکت های بسیاری در آلمان و چین به عنوان عامل رسمی در این زمینه ورزشی به صورت تخصصی مشارکت خود را آغاز کرد.
پس از سال ۲۰۱۰ با توجه به درخواست های ناشی از بازار فروش، شرکت PK تصمیم به گسترش فعالیت های خود به سایر زمینه های ورزشی با توجه به تقاضای مشتریان کرد. این برند ایرانی با شناسایی تولید کنندگان معتبر درجه یک دنیا و همکاری دو جانبه با عقد قرارداد با این شرکتها محصولاتی مطابق سلیقه مخاطبین ایرانی و با کیفیت بالا به بازار عرضه نمود. البته تولیدات اصلی این کمپانی میزهای پینگ پنگ با کیفیت بالا بود.
ما مفتخریم که زنجیره فروش محصولات خود را که شامل یک فروشگاه E-Shop حرفه ای با ۱۴۰هزار بازدیدکننده در ماه می باشد، اعلام کنیم. شرکت PK دارای ۳۴ نمایندگی رسمی در شهرهای بزرگ ایران، افغانستان، عراق، آذربایجان، گرجستان و ارمنستان (کشورهای آسیای میانه) و همچنین بیش از ۴۰۰ عمده فروشی منظم می باشد. 
ایده اصلی ما در طول این ۲۷ سال بر اساس تجارت دوستانه بوده و ما همیشه امیدواریم دوستان جدید برای گسترش کسب و کار به ما بپیوندند که راه سودمند متقابلی بین شرکت پازن کیش (PK) و شرکای تجاری باشد.
برند PK با هدف تولید میزهای با کیفیت اما قیمت مناسب مطابق سلیقه بازار ایران هر روز با گام های بلند رو به اوج قدم بر می دارد.