ارسال رایگان سفارشهای بالای 200 هزارتومان
  • شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۵۴۰۲۱۰۰۰
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 151326 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 151326 عدد

برند ژیوم Xiom

 

لوگوی ژیوم

اطلاعاتی در مورد برند ژیوم (XIOM)

کمپانی ژیوم سال ۱۹۷۶ در کشور کره با عنوان قهرمان، کار خود را ابتدا با ساخت میزهای پینگ پنگ آغاز کرد. آقای کیم بنیانگذار این کمپانی به تدریج تولیداتش را به محصولات دیگر از قبیل چوب راکت، رویه و سایر محصولات تنیس روی میز گسترش داد. ژیوم در بازار کره بسیار موفق خود را نشان داد و در تولید تجهیزات ورزش تنیس روی میز در این کشور حرف اول را می زد. به جرات می توان گفت در حال حاضر، این کمپانی کره ای یکی از ۴ کمپانی برتر جهان در تولید محصولات تنیس روی میز است.

در اوایل سال ۲۰۰۰، فیلیپ کیم، پسر بنیانگذار کمپانی قهرمان بر صندلی مدیریت ژیوم نشست و برای ایجاد تغییراتی بزرگ خود را آماده کرد. او از سال ۲۰۰۴ شروع به سرمایه گذاری بیشتر در زمینه تجهیزات حرفه ای کرد و متخصصان برجسته ای را در این زمینه به همکاری گرفت.

سال ۲۰۰۷ این کمپانی با تولید رویه ها و چوب راکت های برتر با برند ژیوم، قلب بازار جهانی را تسخیر کرد. در همان سال آنها نام قهرمان را دیگر برای کمپانی روبه رشد خود ضعیف می دانستند و تصمیم گرفتند تا نام ژیوم (XIOM) را رسما بر این برند تجاری به ثبت برسانند.

نام XIOM از کلمه AXIOM می آید، به معنای اینکه عرضه برابر با تقاضاست، در مفهوم اصل آن (تنها چیز پایداری که قابل تغییر است) اشاره به این دارد که ژیوم برندی ثابت و پابرجاست ولی محصولاتش روبه رشد تغییر خواهد کرد.

ژیوم در سال ۱۹۸۶ اولین حضورش در بازی های آسیایی را تجربه کرد و در سال ۱۹۸۸ برای اولین بار وارد صحنه های بازی های المپیک شد. همچنین از سال ۲۰۰۳ حامی رسمی تیم ملی تنیس روی میز کره بوده است. اکنون این کمپانی تقریبا حدود ۸۰ تا ۸۵ درصد از سهم بازار کره را برای ارائه محصولات خود تصاحب کرده است.

کمپانی ژیوم معتقد است: که آنها حقیقتی واضح هستند و نیازی به اثبات کردن خود ندارند. ژیوم در تلاش است محصولاتی تولید کند که وقتی مردم آن را خریداری می کنند، مطمئن باشند بهترین ها را دارند.