ارسال رایگان سفارشهای بالای 250 هزارتومان زیر 10 کیلوگرم
  • شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 111275 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 111275 عدد

برند ژیوم Xiom

 

لوگوی ژیوم

اطلاعات کامل خرید از نمایندگی ژیوم xiom

کمپانی ژیوم سال ۱۹۷۶ در کشور کره با عنوان قهرمان، کار خود را ابتدا با ساخت میزهای پینگ پنگ آغاز کرد. آقای کیم بنیانگذار این کمپانی به تدریج تولیداتش را به محصولات دیگر از قبیل چوب راکت ژیوم، رویه و سایر محصولات تنیس روی میز برند ژیوم گسترش داد. فروش های نمایندگی ژیوم در بازار کره بسیار موفق خود را نشان داد و در تولید تجهیزات ورزش تنیس روی میز در این کشور حرف اول را می زد. به جرات می توان گفت در حال حاضر، کمپانی کره ای برند ژیوم یکی از ۴ کمپانی برتر جهان در تولید محصولات تنیس روی میز است.

در اوایل سال ۲۰۰۰، فیلیپ کیم، پسر بنیانگذار کمپانی قهرمان بر صندلی مدیریت ژیوم نشست و برای ایجاد تغییراتی بزرگ خود را آماده کرد. او از سال ۲۰۰۴ شروع به سرمایه گذاری بیشتر در زمینه تجهیزات حرفه ای کرد و متخصصان برجسته ای را در این زمینه به همکاری گرفت.

سال ۲۰۰۷ این کمپانی با تولید رویه ها و چوب راکت های برتر با برند ژیوم، قلب بازار جهانی را تسخیر کرد. در همان سال آنها نام قهرمان را دیگر برای کمپانی روبه رشد خود ضعیف می دانستند و تصمیم گرفتند تا نام ژیوم (xiom) را رسما بر این برند تجاری به ثبت برسانند.

نام xiom از کلمه AXIOM می آید، به معنای اینکه عرضه برابر با تقاضاست، در مفهوم اصل آن (تنها چیز پایداری که قابل تغییر است) اشاره به این دارد که ژیوم برندی ثابت و پابرجاست ولی محصولاتش روبه رشد تغییر خواهد کرد.

ژیوم در سال ۱۹۸۶ اولین حضورش در بازی های آسیایی را تجربه کرد و در سال ۱۹۸۸ برای اولین بار وارد صحنه های بازی های المپیک شد. همچنین از سال ۲۰۰۳ نمایندگی ژیوم حامی رسمی تیم ملی تنیس روی میز کره بوده است. اکنون این کمپانی تقریبا حدود ۸۰ تا ۸۵ درصد از سهم بازار کره را برای ارائه محصولات خود تصاحب کرده است.

کمپانی برند ژیوم معتقد است: که آنها حقیقتی واضح هستند و نیازی به اثبات کردن خود ندارند. نمایندگی ژیوم در تلاش است محصولاتی تولید کند که وقتی مردم آن را خریداری می کنند، مطمئن باشند بهترین ها را دارند.