• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 76631 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 76631 عدد

لوگوی برند آلشپرت

معرفی برند آلشپرت

Uhlsport GmbH یک برند تولید کننده لوازم ورزشی ساخت کشور آلمان است. که محصولات خود را از طریق برندهای Uhlsport و Kempa تولید و توزیع می کند.
به نظر می رسد اکثر افرادی که فوتبال بازی می کنند قبل از اینکه حتی قادر به راه رفتن باشند، توپ را دریبل می کردند. تقریباً هیچ چیز برای فوتبالیست ها، پیر و جوان، مقدس تر از چرم محبوب آنها نیست. اگر به دنبال خرید محصولات فوتبال برای خود یا تیمتان هستید، برند خوبی را انتخاب کرده اید. در دسته محصولات فوتبال آلشپرت همه چیز پیدا می شود. تجهیزات تولیدی شرکت آلشپرت شامل: محصولات فوتبال برای کودکان، توپ های تمرینی و مسابقه ای فوتبال، تکنولوژی و لوازم جانبی فوتبال، کلیه محصولات مورد نیاز و تخصصی برای دروازه بانان فوتبال.
آلشپرت از Balingen، توزیع ملی و بین‌المللی هر دو برند خود را مدیریت می‌کند، استراتژی‌های خود را برنامه‌ریزی می‌ نماید و به شکل‌دهی آینده ورزش‌های تیمی کمک می‌کند.
بیش از 200 کارمند در دفتر مرکزی بالینگن و انبار مرکزی اروپایی مجاور همین شرکت کار می کنند، که همه شرکای فروش بین المللی از آنجا تامین می شوند. شرکای فروش داخلی آلشپرت شامل خرده فروشان تجارت الکترونیک، فروشندگان متخصص ثابت و سایر شرکای B2B هستند. از سال 2019، برند uhlsport استراتژی B2C را با فروشگاه محصولات دروازه‌بان uhlsport با فروش مستقیم به مشتریان نهایی در آلمان دنبال می‌کند.
به عنوان یک مخاطب جهانی و حرفه ای برای نیازهای ورزش های تیمی، گروه uhlsport دارای شرکت های تابعه در فرانسه، اسپانیا و اسکاندیناوی است. علاوه بر این، مدیران کشور منتخب آلشپرت در بریتانیای کبیر، سوئیس و ایالت های BeNeLux از محصولات این برند در بازارهای اروپایی حمایت می کنند. آلشپرت با شرکای توزیع در بیش از 80 کشور در سراسر جهان همکاری می کند.
گروه uhlsport متخصص ورزش های تیمی از آلمان. شجاع، ترقی خواه و قابل اعتماد است.
آلشپرت می گوید: ما برای آنچه در راه است، آماده هستیم. برای آینده، برای چالش ها و نوآوری های جدید. ما تکنولوژی محور و طراحی محور هستیم. ما با جدیدها روبرو هستیم، پنهان کردن یک گزینه نیست. رهبری کردن، شجاع بودن - این اصل راهنمای ما است. شجاعت منجر به موفقیت می شود و هرکسی که می خواهد موفق بماند باید بتواند به دیگران تکیه کند. ما هیچ کس را ناامید نخواهیم کرد. ما به مردم انگیزه می دهیم و آنها را به انجام بهترین عملکردشان سوق می دهیم. این دقیقاً همان چیزی است که ما خواستار آن هستیم.
آلشپرت و کمپا، دو برند برای ورزش های برتر آلمان. دو برند پیشرو. دو برندی که به ورزشکاران انگیزه می دهد و آنها را بهتر می کند. ما نقطه تماس همه باشگاه ها، همه تیم ها و همه ورزشکاران انفرادی در تمام رشته های ورزشی در سراسر جهان هستیم.
چشم انداز، انگیزه و ماموریت ما این است که ورزشکاران را بهتر کنیم، بهترین تجهیزات را برای آنها فراهم نماییم و به طور قابل اعتماد از آنها حمایت کنیم. برای این کار، فقط تولید محصولات خوب کافی نیست. برای دستیابی به آن، محصولاتی باید توسعه داده شوند که تمام ویژگی های ورزشی خاص را در نظر بگیرند، بتوانند در برابر هر گونه فشار فردی مقاومت کنند و حداکثر عملکرد را تضمین نمایند. برای ما، یک محصول زمانی به اندازه کافی خوب است که ورزشکار را به عملکردهای برتر جدید سوق دهد. برای دستیابی به این هدف، ما در گفتگوی نزدیک با مشتریان، ورزشکاران و شرکای خود هستیم.
تکنولوژی محور
ما برای پیشرفت فشار می آوریم. ما می دانیم که باید با پویایی های سریع قرن بیست و یکم همگام باشیم و خواهیم بود. توسعه محصولات ما - از دستکش دروازه‌بان تا زیره کفش هندبال، تا پوشاک با کیفیت بالا - بر اساس آخرین نوآوری‌های فناوری در صنعت است. ما می خواهیم استانداردهای جدیدی را تعیین کنیم.
طراحی محور
ما یک خط مشخص را دنبال می کنیم. در محصولات ما و در ظاهر ما. دو برند با خواسته های فردی نیز به معنای دو ماموریت شخصی و مجموعه مستقل هستند. عملکرد یکپارچه به عنوان یک شرکت چالش ما است. ما به عنوان یک تیم با آن برخورد می کنیم و به طور یکسان ارتباط برقرار می کنیم: جاه طلبانه و هدفمند.
ما قبلاً چیزهای زیادی را تجربه کرده ایم. از این گذشته، ما بیش از 70 سال است که در بازار کالاهای ورزشی بازی می کنیم. ما می خواهیم آنها را بنویسیم، طراحی و تحقیق کنیم. همراه با ورزشکاران، تیم ها و شرکای ما.
ما برای پیشرفت تلاش می کنیم، اما نه به هر قیمتی. ما در هر کاری که انجام می دهیم مسئولیت می پذیریم. برای شرکا و مشتریان، کارمندان ما و همچنین محیط زیست. ما دائماً در تلاش هستیم تا ردپای زیست‌محیطی خود را کاهش دهیم و متعهدیم که اطمینان حاصل کنیم که پیشرفت فن‌آوری همراه با حفظ روزافزون منابع طبیعی است. از خط تولید تا تامین محصول.
هیئت مدیره آلشپرت
تیم مدیریت uhlsport توسط دیرک هندریک لهنر و مارتین گوپلت ساخته شده است. Lehner به عنوان مدیر عامل، مسئول حوزه های شرکتی استراتژی، توسعه و مدیریت کسب و کار، مدیریت محصول و برند، و مدیریت فروش است. مسئولیت خرید، زنجیره تامین، امور مالی و کنترل، QM، منابع انسانی و فناوری اطلاعات بر عهده مارتین گوپلت به عنوان مدیر اجرایی است.

تاریخچه برند آلشپرت

شرکت آلشپرت در سال 1948 توسط کارل اول با نام "Haase & Uhl OHG" تاسیس شد و بعداً به "Karl Uhl GmbH" تغییر نام داد. تولید اولیه بر روی ساخت روکش های چرمی برای بوت های فوتبال متمرکز بود و در سال 1953،آلشپرت شروع به تولید زیره های کفش فوتبال برای تولید کنندگان کفش ورزشی کرد. در سال 1994 به "uhlsport GmbH" تبدیل شد. آلشپرت در سال‌های بعد محصولات بیشتری از جمله محافظ ساق پا، باند ورزشی، توپ فوتبال و دستکش دروازه‌بان به مجموعه محصولات آنها اضافه شد تا اینکه سرانجام uhlsport GmbH طیف کاملی از تجهیزات فوتبال را توسعه داد. از سال 2002، این شرکت استراتژی چند برندی را برای محصولات فوتبال و هندبال اجرا کرده است.
نام تجاری برند آلشپرت "uhlsport" به فوتبال، به ویژه تجهیزات دروازه بانی تخصص دارد. از سال 2002، تجهیزات هندبال از طریق برند "کمپا" که متعلق به آلشپرت بود، به بازار عرضه شد. این شرکت یک شرکت بین المللی است که دفتر مرکزی دائمی خود را در Balingen در بادن-وورتمبرگ، آلمان دارد.
این شرکت آلمانی یک استراتژی توزیع غیرمستقیم را با شرکت های تابعه در فرانسه، اسپانیا و سوئد و با مدیران کشوری در بریتانیا، بنلوکس و سوئیس اجرا می کند. آلشپرت 80 توزیع کننده در سراسر جهان دارد. در سال 1998، این شرکت توسط خانواده Uhl به خانواده Daiss فروخته شد و توسط کارآفرین گونتر دایس اداره شد.
اختراعات و نوآوری های آلشپرت انقلابی در دروازه بانی مدرن ایجاد کرد. فوم ها، برش ها و فریم های این برند یک نمونه کار کامل را برای همه لیگ ها، گروه های سنی و محدوده قیمت تشکیل می دهند. آلشپرت متخصص تجهیزات دروازه بانی است. در سرتاسر جهان، دروازه بان ها دستکش های uhlsport می پوشند، رژه های قوی نشان می دهند و گاهی جام جهانی را نیز در آسمان شب برگزار می کنند. آلفونس آرئولا، الیور باومن، ران رابرت زیلر و بسیاری دیگر ار محصولات دروازه بانی فوتبال آلشپرت استفاده می کنند.

خرید برند آلشپرت از ایران اسپورتر

مهارت های توپی به ویژه در سنین پایین رشد می کند. بچه‌ها مهارت‌های حرکتی اولیه مانند پاس دادن، توقف و شوت کردن را در سنین پایین‌تر یاد می‌گیرند. مخصوصاً کودکان خردسال از تجهیزات تمرینی مناسب برای اولین دریبل‌های خود و اولین شوت‌های خود برای حمایت از آنها در رشد توانایی‌هایشان باید بهره ببرند. به همین دلیل است که ایران اسپورتر توپ های فوتبال سبک وزن آلشپرت را برای بازیکنان نوجوان وارد می کند. همچنین توپ های فوتبال با وزن کاملا استاندارد برای تیم های فوتبال جوانان و بزرگسالان در مجموعه محصولات خود در فروشگاه اینترنتی ایران اسپورتر دارد.
برند اصلی uhlsport یک تامین کننده کامل در فوتبال است، همه چیز از توپ گرفته تا بقیه تجهیزات لازم را توسعه و تولید می کند و برای دهه ها پیشرو در توسعه فناوری های جدید در دستکش ها و تجهیزات دروازه بانی بوده است. کمپا متخصص هندبال، از کفش تا رزین است و در ورزش های مختلف دیگر نیز حضور دارد. به عنوان مثال، امروزه ورزشکاران متعددی در کشتی، ژیمناستیک، شمشیربازی، دو و میدانی یا هاکی روی چمن، در زمین های بازی و سالن های ورزشی جهان، پیراهن کمپا را می پوشند.
ادعای آلشپرت مبنی بر تولید بالاترین کیفیت محصول و تلاش مستمر برای بهبود آنهاست. آنچه را که به دنبال آن هستید از برند uhlsport در ایران اسپورتر پیدا خواهید کرد.
ایران اسپورتر به طور منظم و به روز بر روی ارائه جدیدترین محصولات برند کار می کند تا آن را گسترش دهد و بهبود بخشد. ما همیشه به دنبال مارک های تجاری معتبر، متعهد، خلاق و با انگیزه هستیم. برند uhlsport منحصر به فرد و متنوع است. پس با خرید و ارائه محصولات اورجینال برند آلشپرت در فروشگاه اینترنتی ایران اسپورتر می توانیم همه فوتبال دوستان را راضی کنیم.