• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65553 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65553 عدد

لوگوی برند گریپ گرب

معرفی برند گریپ گرب

GripGrab یک شرکت کالاهای ورزشی ساخت کشور دانمارک است که ملزومات دوچرخه سواری مانند دستکش، روکش کفش، جوراب، گرمکن، هدبند و لوازم جانبی دوچرخه سواری را ارائه می دهد. برخی از برندها همه چیز تولید می کنند، ولی برند گریپ گرب تولیدات تخصصی دارد. تمرکز تلاش این شرکت بر روی مجموعه کوچکی از محصولات است و دائماً نوآوری، توسعه، اصلاحات و پیشنهادات جدید خود را ارائه می دهد.
محصولات گریپ گرب اقلام کوچک کیت در یک کمد معمولی دوچرخه سواری است. آنها همان لوازم جانبی هستند که در هنگام سوار شدن بر روی دوچرخه، تفاوت چشمگیری در سطح راحتی ایجاد می کنند. لوازم جانبی دوچرخه سواری با کیفیت عالی، می تواند تفاوت بین خیلی گرم یا خیلی سرد بودن، بین مرطوب یا خشک بودن؛ بین آیرودینامیک بودن یا "شل شدن"؛ بین دیده شدن یا دیده نشدن را مشخص کند.
GripGrab یک هدف روشن دارد. تولید لوازم جانبی دوچرخه سواری با بالاترین استاندارد ممکن؛ که در نتیجه عملکرد و راحتی شما را افزایش می دهد. از سال 2000، از طراحی گرفته تا نمونه های اولیه و آزمایش در دنیای واقعی توسط دوچرخه سواران اختصاصی، تحقیق و توسعه هرگز در گریپ گرب متوقف نشده است. اگر تیم تحقیق و توسعه مشغول ارائه نوآوری‌های جدید نباشند، حتما در حال آزمایش آخرین نمونه‌های اولیه هستند و GripGrab را در لبه پیشروی لوازم ضروری دوچرخه‌سواری نگه می‌دارند. تیم GripGrab متشکل از افراد پرشوری است که دوچرخه سواران فداکاری هستند و از سبک زندگی فعال لذت می برند و آینده‌ای را تصور می‌کنند که در آن هر دوچرخه‌سوار روی این سیاره الهام گرفته و قادر به استفاده از پتانسیل دوچرخه‌سواری خود باشد.
گریپ گرب می گوید: مسئولیت ما روشن و ساده است! جهان باید با GripGrab جای بهتری نسبت به بدون آن باشد. ما می خواهیم به گونه ای مسئولانه در این سیاره وجود داشته باشیم و به عنوان یک کسب و کار، باید مسئولیت تأثیرات اجتماعی و زیست محیطی خود را بپذیریم و این با بالا رفتن سطح ما شروع می شود. ما بر این باوریم که راحتی منجر به تجربه بهتری از سواری می‌شود و از شما دعوت می‌کنیم تا در سفر خود به منظور ایجاد راحتی، راحت تر باشید.

تاریخچه برند گریپ گرب

برند GripGrab یک تجارت خانوادگی است که توسط سه برادر دانمارکی (مارتین، کریستین و بیورن کرویر) در سال 2000 تاسیس شد. کریستیان پیشگام بود، از ابتدا او تصمیم گرفت که دستکش های موجود در بازار برای دوچرخه سواران و دوندگان بهترین چیزی نیست که می تواند باشد. با همین تفکر او در اوقات فراغت خود برای راحتی یا عملکرد بهتر، شروع به ساخت دستکش های جدید کرد. پارچه ها، تناسب و ویژگی های جدید را امتحان نمود و به طور مداوم محصول را آزمایش کرد و تکامل داد.
خیلی زود، کریستین به چیزی که مورد علاقه اش بود، دست یافت. همه کسانی که یک جفت دستکش ورزشی GripGrab را امتحان کردند، از راحتی و عملکردی که ارائه می‌داد، بسیار راضی بودند. این برند با تولیدات بیشتر رشد کرد و «دستکش پا» (با نام مستعار روکفشی)، «دستکش سر» (معروف به گرمکن گردن)، و همچنین طیف وسیعی از جوراب‌ها را توسعه داد. خیلی زود، شرکت گریپ گرب محصولاتی را ارائه داد که برای ایجاد یک برند واقعی کافی بود. مارتین برای توسعه پیشنهادات تجاری به تیم ملحق شد و بیورن برای مدیریت بازاریابی وارد هیئت مدیره شد و بدین ترتیب تیم GripGrab تشکیل شد.
GripGrab به تولید محصولاتی با سطح کیفی باورنکردنی افتخار می کند. به جرات می توان گفت بهترین دستکش، جوراب و دستمال سر که یک دوچرخه سوار نیاز دارد، توسط این کمپانی تولید می شود.
تیم گریپ گرب می داند که چالشی برای رقابت با نام های بزرگ در صنعت دارد. بنابراین تلاش می کنند تا محصول آنها از نظر عملکردی بهتر از هر چیز دیگری باشد تا بتواند به یک نقطه فروش منحصر به فرد برسد. نتیجه این است که کریستین هرگز از توسعه ایده های جدید، محصولات جدید و استفاده از پارچه های جدید دست نمی کشد و همیشه در تلاش برای بهترین بودن است.
بدون شک، این واقعیت که هر سه برادر دوچرخه سواران و دونده های مشتاقی هستند، به روند توسعه تولیدات برند گریپ گرب کمک می کند. کریستین و مارتین دو نفر از بهترین دوچرخه سواران کوهستان در دانمارک هستند. در حالی که بیورن یک دونده و دوچرخه سوار علاقه مند است. این برند همچنین دارای یک طرح سفیر گسترده می باش یعنی جایی که «قهرمانان محلی»، از سرتاسر جهان، درباره نقاط قوت و ضعف محصولات آن فصل بازخورد می‌دهند، بنابراین برند دانمارکی GripGrab می‌تواند محدوده تولید محصولات خود را برای فصل بعد توسعه دهد.
تیم مسابقه بلژیک با دستکش های GripGrab پشتیبانی می شود و موتورسواران برتر، از جمله آندره گریپل، در چند سال گذشته سهم زیادی در توسعه محصولات این شرکت داشته است.
حداقل در مقایسه با برخی از غول های ایتالیایی و آمریکایی در صنعت دوچرخه سواری، GripGrab هنوز یک برند نسبتا کوچک است. آنها یک تجارت کوچک، اما با جاه طلبی های بزرگ هستند و این با رشد باورنکردنی آنها در چند سال گذشته نشان داده شده است.
در یک واحد اداری هوشمند، خارج از کپنهاگ، گریپ گرب هر روز در حال توسعه و ساخت است. هوای بسیار متمایزی از هیجان، رفاقت و انرژی مثبت در این شرکت وجود دارد و اشتیاق به ورزش در هر مرحله از تولید محصول دیده می شود. برند GripGrab داستانی الهام بخش دارد و اشتیاق تیم، غیرقابل انکار است. که این اشتیاق منجر به تولید محصولات عالی می شود.

خرید برند گریپ گرب از ایران اسپورتر

از آنجایی که کمپانی گریپ گرب در شبه جزیره اسکاندیناوی قرار دارد، اعضای این شرکت عادت کرده اند با شرایط مختلف سواری سروکار داشته باشند. از زمستان‌های یخ‌زده و تاریک گرفته تا سواری‌های مرطوب و سرد بهاری و روزهای تابستانی که می‌توانند گرم یا به‌طور شگفت‌انگیزی سرد باشند. صرف نظر از آب و هوا، دوچرخه سواری کار هر روز این مجموعه بزرگ و موفق می باشد و اگرچه ممکن است به نظر جسورانه بیاید، اما باید متخصصانه بتوانند ملزومات دوچرخه سواری را برای همه شرایط طراحی کنند. آنها دائما به دنبال یافتن راه حل هایی برای مشکلاتی هستند که مانع از یک دوچرخه سواری خوب می‌شوند. از این رو گریپ گرب بعد از دو دهه فعالیت و تولید، هنوز در حال نوآوری است.
ایران اسپورتر نماینده فروش محصولات برند گریپ گرب بوده و از آنجا که محصولات این شرکت به دوچرخه سواران، این اعتماد به نفس را می دهد که بیشتر از این پیش بروند و محدودیت های خود را پشت سر بگذارند و بیشتر کاوش کنند. پس مسئولیت ما در ایران اسپورتر، فروش و ارائه محصولات اورجینال از برند گریپ گرب می باشد تا همه دوچرخه سواران را قادر سازد، بتوانند پتانسیل دوچرخه سواری فردی خود را کشف و به کار ببرند. با خرید محصولات مارک گریپ گرب از ایران اسپورتر، دوچرخه سواری کلاسیک خود را به یک سفر فوق العاده تبدیل کنید!