ارسال رایگان سفارشهای بالای 200 هزارتومان
  • شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۵۴۰۲۱۰۰۰
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 151326 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 151326 عدد

برند باترفلای Butterfly

 

لوگوی باترفلای

قبل از خرید محصولات باترفلای BUTTERFLY بدانید

پس از پايان جنگ جهانی دوم تاماسو، شركت باترفلای را در شهر کوچک یانایِ ژاپن با هدف توليد لوازم تنيس روی ميز در تاريخ ۱۹ دسامبر ۱۹۵۰ بنيان گذاری نمود. این آغازِ کار یک کمپانی حرفه ای برای یگانه بودن در دنیای تولید محصولات تنیس روی میز بود. تاماسو یکی از بزرگترين شركت های تولید تجهیزات ورزش هیجان انگیز تنيس روی ميز را رقم زد. او بر این عقیده بود که هر بازیکن متفاوت است و هرکس نقاط ضعف و قدرتی دارد. برای همین با پیشنهاد محصولاتی به صورت فردی برای هر بازیکن و اهمیت دادن به نقاط قوت او و در نظر گرفتن قوانین بازی ، اهداف باترفلای را در بلندای رفع نیاز ورزشکاران قرار داد.

بزرگترین موفقیت باترفلای زمانی به اوج رسید که در سال ۱۹۶۷ محصول SRIVER را وارد بازار کرد. این محصول یکی از پرطرفدارترین رویه راکت های تنیس روی میز باتر فلای در سراسر جهان شد. این رویه های راکت بیش از ۳۰ سال در رده برندگان مسابقات تنیس روی میز قرار گرفت. محصولات برند باترفلای با نیازهای ویژه روز تنظیم شده است.

دو بازیکن جوان شناخته شده اروپایی به نام های تیمو بول و مایکل مِیز قراردادی طولانی مدت با باترفلای امضا کردند. اکثر مربیان اروپایی باترفلای با حمایت این کمپانی، بازیکنان بااستعدادی را وارد این حرفه کردند.

باترفلای در سال ۱۹۸۳ با تاسيس مركز تمرين ( دوجو ) و مركز تحقيقات فنی و آموزشی در توكيو ، این شركت را به تنها شركتی در جهان تبديل کرد كه به موازات توليد محصولات و كار اقتصادی نقش بسزائی در توسعه و ارتقاء تنيس روی ميز در جهان ايفا کرد.

تاماسو ، روشنفکرانه به كارمندان باترفلای توصيه می نمود: همانطور كه پروانه به باروری گلها كمک می كند ، شركت باترفلای (پروانه) نيز بايد با خدمت به بازيكنان كه گلهای ورزشی هستند به باروری و پيشرفت آنان كمک نمايد.

اهداف بزرگ باترفلای در سه گزینه خلاصه می شود:

1.   ارائه خدمات: کمپانی باترفلای مصمم به ارائه خدمات جهت توسعه بیشتر ورزش تنیس روی میز است.

2.  تکنولوژی: تحقیق و توسعه محصولات تنیس روی میز با تکنولوژی پیشرفته باترفلای همراه است.

3.  برنامه ریزی: مشارکت در برنامه ریزی سالانه جهت به اشتراک گذاری نوآوری های ورزش تنیس روی میز، جزء فعالیت های باترفلای در نظر گرفته شده است.