ارسال رایگان سفارشهای بالای 200 هزارتومان
  • شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۵۴۰۲۱۰۰۰
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 151522 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 151522 عدد

نمایندگی اینتکس Intex

 

لوگوی اسپیدو

اطلاعاتی مفید برای خرید از نمایندگی اینتکس

شرکت اینتکس در سال ۱۹۶۶ در کالیفرنیا تاسیس شد و برای مدت بیش از ۴۰ سال است که در حال فعالیت می باشد. این کمپانی رهبر جهان در طراحی و تولید محصولات، با کیفیت بالا و نوآورانه برای تفریح ​​در فضای باز است.
شرکت اینتکس با نام "The Wet Set" قبلا شناخته می شد و به عنوان اولین محصول، توپ ساحلی را وارد بازار کرد که بسیار مورد توجه قرار گرفت.

هدف اینتکس ایجاد محصولات سرگرم کننده و تفریحی خانوادگی و همچنین به وجود آوردن خاطرات بسیار خوش برای آنهاست. در سال ۱۹۹۷ این شرکت دومین محصول نوآورانه خود را به بازار معرفی کرد. استخرهای شنا و لوازم بادی اینتکس که به راحتی قابل حمل بودند و روی زمین قرار می گرفتند، نظر همه را به خود جلب کرد. استقبال عموم برای داشتن استخری تفریحی حتی در حیاط خانه، این محصول را جذاب تر جلوه می داد.

شرکت اینتکس (Intex) همیشه ادعا می کند، محصولاتی با کیفیت بالا برای فعالیت هایی سرگرم کننده و در عین حال ایمن ارائه می دهد و یکی دیگر از واقعیت ها این است که اینتکس محصولاتش را در بیش از ۱۰۰ کشور جهان به فروش می رساند. چشم انداز اینتکس، ایجاد اعتماد و نوآوری در صنعت برای طرفدارانش می باشد. شعار اینتکس «کیفیت در DNA ماست.»