• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65553 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65553 عدد

لوگوی برند آندر آرمور

نمایندگی برند آندرآرمور و تاریخچه تاسیس کمپانی آندرآرمور

برند آندرآرمور با ایده تولید یک پیراهن شروع شد ولی چیزی بیش از یک برند ایجاد کرد. در واقع آندرآرمور عملکرد پوشاک را تغییر داد.
ورزشکاران در همه جا به Under Armour متکی هستند تا آنها را با لباس و پوشاک با کیفیت، عالی جلوه بدهند. از سال 1996، لوگو و برند Under Armor طیف گسترده ای از لباس های ورزشی را تولید کرد و به سرعت به شرکتی تبدیل شد که قادر به رقابت با غول هایی مانند نایک و آدیداس بود. آندرآرمور از طریق برندسازی عالی و حتی محصولات بهتر، به صدر صنعت پوشاک ورزشی ارتقا یافت.
کوین پلانک، Under Armour را در سال 1996 تأسیس کرد. در آن زمان، او کاپیتان تیم فوتبال دانشگاه مریلند بود. پلانک در حین بازی متوجه شد شورت ورزشی اش نسبت به پیراهنی که هنگام فوتبال می‌پوشید، با وجود تعریق خشک و بدون رطوبت باقی مانده است، همان زمان او ایده برند Under Armour را در ذهن پروراند. پلانک تصمیم گرفت پیراهنی از پارچه مصنوعی طراحی کند، که رطوبت را از بین ببرد. داستان آندرآرمور با این پیراهن آغاز شد که نرم بود، به پوست چسبیده بود و کشدار بود. مهمتر از همه، سریعتر از هر چیز دیگری عرق را از بین می برد و ورزشکاران را خنک، خشک و سبک نگه می داشت.
او برای شروع کار از صندوق عقب ماشینش برای فروش پوشاک استفاده کرد و زیرزمین مادربزرگش (در محله جورج تاون واشنگتن دی سی) را تولیدی و کارگاه خود قرار داد. در پایان همانسال، پلانک توانست با فروش تیشرت (HEATGEAR برای زمانی که هوا گرم است ) به یک تیم به قیمت 17000 دلار اولین فروش بزرگ خود را انجام دهد.
سال 1997 آندرآرمور با معرفی تیشرت (COLDGEAR برای زمانی که هوا سرد است) کاری کرد تا ورزشکاران را در شرایط سرد، گرم و خشک و سبک نگه دارد و سپس AllSeasonGear را معرفی کرد تا در همه فصول همه را راضی کند.
یکسال بعد در 1998 کوین کارگاه و دفتر مرکزی خود را به بالتیمور منتقل کرد. Under Armour برای تهیه محصول برای فیلم الیور استون Any Given Sunday با بازی آل پاچینو و جیمی فاکس در سال 1999 قرارداد امضا کرد. در صحنه‌های کلیدی فیلم، تیم فوتبال لباس‌های Under Armour به تن داشتند که جلوه بزرگی به این برند داد. سال 2001 آندرآرمور تامین کننده رسمی لیگ ملی هاکی شد و قراردادهای صدور مجوز را با Major League Baseball و USA Baseball به همراه شرکای خرده فروشی کلیدی امضا کرد.
کمپانی آندرآرمور در سال 2002 با تولید لباس های زیر performance که ویژگی کشش، ریکاوری، جذب تعریق و تنفس پذیری داشت، به ورزشکاران این نوید را داد که دیگر هرگز لباس زیر معمولی نخواهند پوشید. دوسال بعد آندرآرمور اسپانسر رسمی تجهیزات دو ومیدانی دانشگاه مریلند شد، جایی که ایده برند در آنجا متولد شده بود.
سال 2006 ، Under Armour با معرفی اولین خط محصولات کفش فوتبالی خود، جهشی ایجاد کرد که در سال اول 23 درصد از سهم بازار را تصاحب کرد و به عرضه‌کننده رسمی کفش NFL تبدیل شد. سپس اولین فروشگاه رسمی Under Armour's Brand House در آناپولیس، مریلند در سال 2007 افتتاح شد.
این شرکت رو به پیشرفت در سال 2009 با تولید کفش های رانینگ، اولین گام های خود را در راه دویدن بهتر ورزشکاران برداشت. پس از سال‌ها استفاده از پنبه، Under Armour با توسعه Charged Cotton، پارچه‌ای که سریع‌تر از پنبه معمولی خشک می‌شود، اما به همان اندازه نرم و راحت است، شهرت خود را برای نوآوری بی‌رحمانه بیشتر کرد.
به عنوان بخشی از تلاش بی وقفه برند در جهت نوآوری، Under Armor بهترین سیستم عایق خود را با ColdGear® Infrared معرفی کرد. لباس هایی با ویژگی مادون قرمز که دارای روکش نرم بوده و رسانای حرارتی گرمای بدن را جذب و حفظ می کردند. بنابراین ورزشکاران برای مدت طولانی تری گرم می ماندند بدون وزن اضافی یا حجیم شدن.
در سال های بعد آندرآرمور با حضور در عرصه ورزش های تناسب اندام نحوه لباس پوشیدن ورزشکاران این رشته را نیز تغییر داد. کمپانی Under Armor اولین کفش هوشمند خود را سال 2016 با نام UA SpeedForm® Gemini 2 Record Equipped معرفی کرد. این کفش دارای فناوری داخلی Record Sensor بود که داده‌ها از جمله زمان و تاریخ، مدت زمان، مسافت و تقسیم‌بندی را ردیابی و ذخیره می‌کرد و در عین حال تجربه دویدن بدون اتصال را ارائه می‌ داد که ورزشکاران بتوانند بدون دستگاه بدوند.
در حالی که نام تجاری Under Armor بر اساس طراحی لباس های ضد رطوبت شروع به کار کرد، امروزه این شرکت طیف گسترده ای از لباس ها و پوشاک را ارائه می دهد، از لباس های هوای سرد که برای گرم نگه داشتن افراد در فضای باز در سخت ترین آب و هوا طراحی شده اند تا تی شرت های معمولی و روزمره و ژاکت.
لوگوی Under Armor با ترکیب "U" در "Under" و "A" در "Armour" یک لوگوی بسیار ساده را تشکیل داده است که اکنون در سراسر جهان قابل تشخیص است.
چشم انداز آندرآرمور این است که راه حل های عملکردی را به شما القا کند که هرگز نمی دانستید به آن نیاز دارید و هیچوقت نمی توانید زندگی بدون آن را تصور کنید. نام شرکت (Under Armour) گواهی بر موفقیت کامل کوین پلانک است که در مسیر پیشرفت خود را به جهانیان به اثبات رسانده است.