ارسال رایگان سفارشهای بالای 250 هزارتومان زیر 10 کیلوگرم
  • شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۵۴۰۲۱۰۰۰
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 131584 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 131584 عدد

جدیدترین کفش های فوتسال

2 (هر لایک 10 توان)
امتیاز کاربران : 5.00 از 5

بهترین کفش های فوتسال 2020

اگر می خواهید در یک باشگاه سرپوشیده فوتبال بازی کنید، به شما توصیه می کنم کفشی متناسب با سطح زمین بازی خریداری نمایید و کفشی را تهیه کنید که در طولانی مدت با شما همراهی خوبی داشته باشد. در خرید کفش فوتسال به فکر زیبایی نباشید، طراحی مناسب و راحتی پا امکان پیشرفت سریعتری را داده و نیز از صدمات جدی و آسیب ها از پاها محافظت می کند. پس جذابیت را فدای طراحی فنی کفش کنید.
میزان چسبندگی سطح کفش با زمین بازی و سر نبودن کفش حین دویدن های سریع و چرخش ها، می بایست مناسب و ایده آل باشد تا تمرکز بازیکن بر عملکرد بازی افزایش یابد و خطر آسیب دیدگی مخصوصا در ناحیه مچ پا کم شود. کفش فوتسال دارای زیره تخت لاستیکی با چسبندگی خاصی است که برای سطوح سخت زمین و فوتبال داخل سالن طراحی شده است. همچنین وزن سبکی داشته و برای استفاده در خیابان هم راحت هستند.

برای مشاهده مدل های مختلف کفش سالنی مخصوص فوتسال روی لینک زیر کلیک کنید:

کفش فوتسال سالنی

بهترین برندهای کفش فوتسال

چند نکته در انتخاب بهترین کفش فوتسال

وقتی تصمیم گرفتید به چه نوع کفش فوتبالی احتیاج دارید، نکته بعدی که باید در نظر بگیرید ویژگی های کفش است. کفش فوتسال شما باید کاملاً مناسب باشد تا بتواند از آسیب دیدگی پای شما محافظت کند. بررسی های لازم را در مورد ویژگی های کفش مورد نظر خود انجام دهید و چیزی که با آن احساس راحتی بیشتری دارید و نیز متناسب با پست و شرایط بازی شما باشد، را انتخاب کنید. هنگام انتخاب کفش فوتبال سالنی، راحتی باید اولویت اصلی شما باشد. اگر کفش های فوتسال شما راحت نیستند، نمی توانید عملکرد خوبی داشته باشید. همانطور که گفته شد، برخی از چارچوب ها قطعاً با در نظر گرفتن موقعیت های خاص و پست بازیکنان در هنگام بازی فوتسال طراحی و تولید می شوند.

انتخاب کفش فوتسال متناسب با پست بازیکن

مهاجمان
بازیکنان سرعتی که معمولاً به سمت دروازه و مهاجمان حریف می آیند و تعداد آنها در زمین کم نیست ترجیح می دهند معمولاً از کفش های سبک وزن استفاده کنند و احساس لمس پابرهنه روی توپ داشته باشند.
هافبک ها
کفش های فوتسال کنترلی برای هافبک بازی ساز طراحی شده است. این کفش ها کمی لمس پر شده تر داشته و کمی بیشتر از کفش فوتسال سرعتی از پاها محافظت می کنند. این مدل کفش ها تمایل دارند کمی بیشتر باز شوند تا راحت تر و طبیعی تر روی پای شما قرار بگیرند.
مدافعان
کلاً مدافعان نژاد دیگری هستند. برخی از مدافعان کفش فوتبال سالنی سرعتی را برای سبكتر حرکت کردن و چالاكی پاهای خود ترجیح می دهند، در حالی كه برخی دیگر جنس چرم را برای محافظت بیشتر پاهایشان هنگام دفاع انتخاب می کنند.
دروازه بان ها
در مورد دروازه بان ها، فقط به راحتی کفش دقت کنید و نیز آن دسته از کفش های فوتسالی که قفل عالی برای حرکت جانبی ساید بای ساید دارند. هر چارچوب گفته شده متناسب با فانتزی خود را در نظر گرفته و مطمئن باشید که بهترین گزینه را برای خود خریداری می کنید.

انتخاب کفش فوتسال مناسب

طول عمر
همانند کفش های دیگر، کفش های فوتبال داخل سالن نیز باید دارای دوام لازم باشند. جای تأسف است که بسیاری از مواد سبک و انعطاف پذیر به کار رفته در کفش های فوتسال دوام کمتری دارند. شما باید مدلی را پیدا کنید که کفش زود از بین نرود و همچنان بتواند نقش خود را به طور موثر انجام دهد.
برخی از مناطق اصلی کفش وجود دارد که باید دوام آن را در نظر داشته باشید. در فوتبال داخل سالن، حرکات جانبی و شتاب، فشار زیادی بر اتصال بالای کفش و کف آن وارد می کند. بنابراین این منطقه باید قوی باشد تا از همگسستگی این دو جلوگیری شود. کفش فوتسال همچنین باید از ناحیه مچ پا محکم باشد، زیرا این مرکز جایی است که در انجام حرکت جانبی در بازی فوتسال به پشتیبانی نیاز دارد. به طور متناقضی، یک کفش فوتبال داخل سالن باید سبکتر از کفش کتانی یا کفش سایشی معمولی باشد، اما به طور حتم بنا به نوع بازی فوتسال تحت فشار و ساییدگی بیشتری قرار می گیرد. هر چه بیشتر بازی کنید، باید بیشتر نگران دوام و چگونگی تأثیر آن بر طول عمر هر جفت کفش فوتبال داخل سالن باشید.
ظاهر و طراحی
وانمود نکنید که مدل و طراحی کفش تفاوتی نمی کند. طرح های استاندارد و ابتدایی، نوارهای سیاه و سفید هستند. با این حال، می توانید مدل هایی با طیف رنگی مختلف هم انتخاب کنید تا با سلیقه خودتان خوبتر به نظر برسد. تنوع در جنس و رنگ و طرح ظاهری بر روی میزان علاقه شما به بازی و پوشیدن مکرر کفش ها کمک خواهد کرد.

کفش فوتسال با قیمت مناسب

کشش و پشتیبانی
دو نقش اصلی کفش فوتبال داخل سالن، میزان کشش و حمایت از پای بازیکن است. میزان کشش کافی برای حرکت سریع و سرعت بالای بازیکن فوتسال و میزان حمایت از مفاصل هنگام حرکت و دریبل فوتسالیست حائز اهمیت است. نقش اول به نوع مناسب کف کفش نیاز دارد که به طور کلی می تواند از جنس لاستیک باشد. در این صورت لاستیک می تواند سطح بازی را کنترل کند، اما وزن زیادی را به کفش اضافه نمی کند. این نکته قابل توجهی در انتخاب کفش فوتسال است زیرا یک کفش سنگین سرعت شما را کند کرده و حرکت شوت زدن و کار پا را سخت تر می کند. زیره کفش همان نقش تخته های کفش بیرونی را بازی می کند. بنابراین اطمینان حاصل کنید که لاستیک از پوشش، چسب و وزن خوبی برخوردار است. سعی کنید کفش را آزمایش کنید و بدوید و جهت حرکت را تغییر دهید تا احساس آن را ببینید.
همان طور که می دانید، فوتبال همیشه برای زانوها و مچ پا دشوار است، زیرا سرعت زیادی را می طلبد. فوتبال داخل سالن به علت کوچکتر بودن زمین شدیدتر است و سرعت بازی بالاتری نسبت به فوتبال در چمن طبیعی دارد. کفش فوتبال داخل سالن بسیار سبک است و ویژگی منحصر به فرد آن، این است که باید درست زیر مفصل مچ پا قرار بگیرد. بدینگونه بدون محدود کردن حرکت از مچ پای شما پشتیبانی می کند. یقه کفش قسمتی است که واقعا باید در اندازه ای ایده آل باشد و ارتفاع آن بسیار مهم است. همان زبانه پشت آشیل پا که دور مچ پا را هم پوشش می دهد، یقه کفش می گویند. برخی از بازیکنان یقه بلند دوست دارند زیرا فشرده سازی مورد نیازشان را فراهم می کند، در حالی که برخی آزادی چرخشی بیشتری را ترجیح می دهند.
هزینه
کفش خوب دوام خواهد آورد و عمر طولانی تری خواهد داشت، بنابراین نیازی به تعویض آن ندارید. جنس بد خراب می شود و زودتر از آنچه انتظار می رود ملزم به خرید مجدد می شوید. یک کفش فوتسال با ارزش خوب هزینه معقول خواهد داشت و ویژگی های مورد نظر شما را تامین خواهد کرد.

مواد به کار رفته در کفش فوتسال

مواد به کار رفته در تولید کفش های فوتسال

مواد مختلف به کار رفته در کفش فوتسال، لمس و احساس متفاوتی را به بازیکن ارائه می دهند. 

چرم قابل انعطاف، نرم و قابل شکل گیری با پا است. لمس بسیار خوبی دارد اما با شکسته شدن کشش می یابد.
• چرم جیر - در اصل چرم با یک لایه بالایی برداشته شده برای لمس نرم تر.
• چرم کانگورو - که به آن چرم k نیز می گویند، از راحتی و احساس شگفت انگیزی برخوردار است.
• چرم پوست گوساله - به اندازه چرم k گران نیست و دارای حس / لمس ، انعطاف پذیری و دوام مشابه است. شکل کفش را بهتر حفظ می کند اما وزن آن از چرم k بیشتر است.
• چرم کامل - ضخیم تر و با دوام تر از پوست گوساله یا کانگورو بوده اما با لمس و احساس مشابه که بیشترین وزن را دارد.

مواد مصنوعی سبک تر ، نازک تر و با دوام تر از چرم های واقعی بوده و زیاد کشیده نمی شوند.
• چرم مصنوعی – نقش چرم واقعی را بازی و احساس می کند ، گرچه معمولاً کمی در تماس کامل با پا نیست.
• مش – پارچه نازک و قابل تنفس بوده که بسیار سبک است و پشتیبانی کمتری از پا دارد.

جدیدترین کفش های فوتسال باکیفیت عالی

جدیدترین کفش های فوتسال با کیفیت عالی

کفش های فوتبال داخل سالن تفاوت کمی با کفش های فوتبال دارند. اول از همه، آنها هیچ گونه گل میخی ندارند و دارای زیره لاستیکی بادوام هستند. زیره استفاده شده قابل مقایسه با کفش هایی است که برای بسکتبال یا والیبال استفاده می شود. همچنین کفش های فوتبال داخل سالن دارای الگوی آج دار هستند که کشش بهینه را روی سطوح براق و صاف فراهم می کند و برای فوتسال ایده آل است. با این وجود، مواردی وجود دارد که باید هنگام انتخاب بهترین کفش فوتبال داخل سالن برای خود در نظر بگیرید. مهمترین آنها یادگیری آناتومی ، انتخاب کفش های زمین سخت یا چمن ، دانستن مواد به کار رفته متناسب با پای بازیکن است. 5 کفش برتر فوتسال از جدیدترین مدل های کفش فوتسال تا به امروز را به شما معرفی می کنیم تا با ویژگی های این کفش ها آشنا شده و شناخت بهتری هنگام خرید پیدا کنید:
1. JOMA Skin Rega
جدیدترین مدل فوتسال از برند جوما است و انعطاف پذیرترین کفش فوتسال تاکنون شناخته شده است. روکش این کفش از نخهای مصنوعی ساخته شده و زیره انعطاف پذیر SALA 2014 در آن به کار رفته است. این کفش فوتسال جوما فقط 235 گرم وزن دارد. در قسمت جلوی کفش به منظور افزایش دوام تقویت شده است. با در نظر گرفتن سرعت بازی فوتسال و حرکات و ضربات مکرر و سریع، دماغه این کفش از این مزیت برخوردار است که هنگام ارسال توپ به سمت دروازه به کمک شوت کردن، قدرت بیشتری به حملات شما می دهد. مواد جذب کننده شوک فیلونی از مچ پا، زانوها و پشت پا در برابر سطوح داخلی سخت تر محافظت می کند.

کفش فوتسال آدیداس

2. IC Umbro 4 Pro
زمانی که صحبت از کفش فوتسال می شود، Umbro برند ارجح در برزیل است و این احتمال وجود دارد که فالکائو ، پادشاه فوتسال ، در جام جهانی فوتسال 2016 نمایشی از Umbro را برای همگان اجرا کرده است. وزن Umbro 4 Pro IC به طور باورنکردنی 213 گرم است و دارای یک قسمت فوقانی ساخته شده از یک ماده مش قابل تنفس است که به پاها اجازه می دهد به راحتی نفس بکشند. قسمت فوقانی با ماده ای پوشانده شده، که اصطکاک بیشتری ایجاد می کند و بدین ترتیب کنترل توپ بهتر و یک شوت برتر به همراه دارد. این کفش با لایه میانی EVA فشرده سازی شده و بدین وسیله راحتی و تناسب بسیار خوبی را ارائه می دهد. انتخاب عالی برای پادشاه دریبل زدن که حریفان را در زمین فوتسال به هر طرف پراکنده می کند.
3. adidas SPEZIAL
کفش همه جانبه آدیداس در ابتدا در سال 1979 برای بازیکنان هندبال طراحی شده بود، اما با گذشت سالها به یکی از پرکاربردترین کفش های فوتسال در شمال اروپا تبدیل شد. حتی اگر برخی از بازیکنان حرفه ای فوتسال در رابطه با دیگر کفش های آدیداس کمی تردید داشته باشند، نمی توان انکار کرد که بهترین کفش داخل سالن از آدیداس در طول زمان است. آدیداس اسپشیال با راحتی زیاد و لمس توپ بالا، با یک لایه جیر در قسمت رویی طراحی شده که با پای بازیکن سازگار است. قسمت فوقانی نازک این کفش اجازه می دهد در هنگام بازی سریع در زمین فوتسال پاها نفس بکشند و فضای داخل کفش خیلی گرم نشود. زیره ممکن است قابل توجه ترین ویژگی این کفش باشدکه یک چسبندگی عالی به سطح زمین و همچنین توپ را فراهم می کند. این کفش دارای یک شمارنده پاشنه جامد است که با محافظت بیشتر از پاشنه و زانوی شما اطمینان حاصل می کند و همچنین اثر قفل خوبی را برای حفظ ثبات شما در زمین فراهم می کند. وزن 340 گرم آن جزء سبک ترین کفش های فوتسال نیست.

5 کفش برتر فوتسال جهان

4. JOMA Free 1.0
این کفش برای بازیکن فوتسال سریع و با استعداد فنی ، با تغییر مکرر سرعت و جهت ، طراحی شده است. جومافری با کف انعطاف پذیر SALA 2014 و همچنین مواد سبک Phylon مجهز شده است که کفشی سبک و نرم را تضمین می کند. این کفش دارای یک سیستم در قسمت پاشنه است که از پاشنه پا، زانو و مفاصل محافظت می کند و کنترل را ایده آل تر می کند. جوما فناوری Sportech خود را در قسمت بالایی گنجانده است. اسپورتک، میکرو بافتی است که تماس با توپ و همچنین کنترل توپ را بهبود می بخشد. زیره و قسمت بالایی آن بسیار سبک است و وزن آن فقط 237 گرم می باشد. 
5. PUMA Invicto Sala
در اصل با الهام از اوسین بولت دونده سرعت طراحی شده است. این کفش انعطاف پذیری و سرعت بهینه را ارائه می دهد. قسمت بالایی آن از ترکیب جیر و چرم نرم ساخته شده که باعث ایجاد احساس عالی و لمس نرم روی توپ می شود. علاوه بر این، مواد با کیفیت به کار رفته در این کفش فوتسال پوما دوام خوبی را تضمین می کند. کفش در اطراف قسمت جلوی پا دارای سوراخ است تا به پا اجازه دهد گرما از بین برود. به منظور بهبود دوام، کفش در اطراف انگشت شست پا، که یک منطقه مهم در بازی فوتسال است، تقویت شده است. این کفش به دلیل دوام و تقویت ناحیه انگشتان پا و همچنین سرعت در زمین، توسط بسیاری از دروازه بانان فوتسال مورد استقبال قرار گرفته است.

 

امتیاز کاربران
(هر ستاره 10 توان)
شما هم میتوانید به این مقاله امتیاز دهید!
نظر خود را بنویسید
(هر نظر تا 2000 توان)