۰۲۱-۵۴۰۲۱۰۰۰ شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹

کفش کی وان ایکس

کفش بسکتبال کی وان ایکس

K1X تیشرت

پوشاک بسکتبال کی وان ایکس

K1X گرمکن و ست ورزشی

K1X کیف و ساک ورزشی

K1X لوازم جانبی

برند کی وان ایکس K1X

لوگوی K1X

تاریخچه مختصر کی-وان-ایکس (K1X)

سال ۱۹۹۳ در دوران طلایی بسکتبال، همان زمان که NBA جهانی شده بود، برند K1X به وجود آمد. کی-وان-ایکس در یک جنبش مردمی ایجاد شد "ballers by ballers"تا توپ بازها و رپی ها که همیشه در خیابان ها در حال بازی بودند به جریان اصلی بپیوندند. سیاست کی-وان-ایکس این بود تا بازی بازیکنان عاشق بسکتبال که در خیابان ها دریبل می کردند، جنبه رسمی به خود بگیرند.

کی-وان-ایکس گزینه های نام آشنایی را در کنار خود دارد؛ مانند چارلز اوکلی( افسانه نیویورک نیکس) ، موگسی بویگ( افسانه شارلوت هورنس) ، جیمز وایت از بازیکنان NBA slam dunk و رون آرت از تیم NBA bad boy ، همچنین تیم سیرالئون و فلایت بِرادِرز و ... با کا-وان-ایکس کار میکنند تا در طراحی محصولات بااصالت و مبتکرانه بسکتبال نقش بسزایی داشته باشند. این همکاری عشق به بسکتبال را همیشه زنده نگه خواهد داشت.

سال ۲۰۰۲ اولین تولید خارق العاده کی-وان-ایکس به نام "Chiefglider" وارد بازار شد. این کفش ها در ۲۰ نوع متفاوت ظاهر شدند که یکی از آنها توسط دان بابیتو گارسیا طراحی شده بود. استقبال جهانی از این اسنیکرزها در شبکه های اینترنتی و مجلات معروف ورزشی بسیار زیاد بود.

نوامبر ۲۰۰۵ زمانی که ستارگان NBA به کی-وان-ایکس پیوستند، این کمپانی به اوج شکوفایی خود رسید. در همان سال کفش های اسنیکرز ویژه بازیکنان خیابانی و غیرباشگاهی در چند نوع متفاوت تولید شد که بسیار مورد توجه قرار گرفت و اکنون محصولات کا-وان-ایکس (K1X) در بیش از ۲۵ کشور جهان توزیع می شود.

محدوده تولیدات محصولات تخصصی و ویژه برند کی-وان-ایکس، محبوب فرهنگ ورزش بسکتبال است. کی-وان-ایکس معتقد است یک بازیکن بسکتبال همیشه یک بسکتبالیست است چه در باشگاه ورزشی و یک سالن مجهز بازی کند چه در زمین های خیابانی و به دور از باشگاه.