ارسال رایگان سفارشهای بالای 250 هزارتومان
  • شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۵۴۰۲۱۰۰۰
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 135123 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 135123 عدد

کیف

    اطلاعات مفید برای خرید کیف

    کیف ها حدود ۳۸ هزار سال قبل از میلاد توسط انسان ها با الیاف یا پوست حیوانات برای حمل وسایل مورد نیاز استفاده می شده اند. از مصر باستان تصاویر شخصیت مردانی است که کیف های کمری داشته اند. در قرن چهاردهم در کتاب مقدس به کیسه هایی برای نگهداری اقلام شخصی افراد اشاره کرده است که برای حمل پول و حفاظت از نقدینگی خود از دست دزدان و راهزنان توسط مردان و زنان استفاده می شد. این کیف های کیسه ای را با یک طناب به دور کمر می بستند یا به کمربند آویزان می کردند. 
    در همان قرن چهاردهم کیف های دستی به همراه کفش زنانه به عنوان هدیه عروس از طرف داماد رایج شده بود. که اغلب با تصاویر داستان های عاشقانه و یا اشعار به سبک قرون وسطایی دوخته می شدند. ملکه الیزابت در انگلستان بیشتر از هر کسی استفاده از مدل های دستی را برای خانم ها ترویج کرد. در پایان قرن نوزدهم و آغاز بیستم انواع بسیار کاربردی تر جایگزین انواع مدل های کیف شدند و برندهای معتبری برای تولید و مصارف مختلف دست به کار شدند. پس از جنگ جهانی اول با پر رنگ شدن نقش زنان در جوامع و شعار آزادی و حق رای، تولیدکنندگان پا را فراتر گذاشته و تغییرات بزرگی را برای مدل های دستی زنانه ایجاد کردند و با طراحی مدل های شیک و متنوع و در نظر گرفتن احساسات خانم ها و متناسب با هر فرهنگی، سلیقه هر خانمی را تامین نمودند. سال ۱۹۸۰ کیف های بزرگ دستی که نماد وضعیت مالی اقشار جامعه بود توسط خانم ها مورد استقبال قرار گرفت.
    در دنیای مدرن امروزی مدل های مختلف کیف برای حمل وسایل مردم در طرح ها و جنس های مختلف تولید و روانه بازار می شوند. کیف های چرمی و جنس های باکیفیت برای مهمانی ها و مکان های رسمی، کیف های پلاستیکی یا کاغذی برای خرید و حمل مواد غذایی خانگی، کیف های زیپ دار یا گیره ای یا تاشو، کیف های مسافرتی قفل دار یا کیف پول های کوچک، که همگی در اندازه های مختلف بنا به نیاز افراد تهیه و ساخته می شوند و حمل برخی مدل ها با وجود سادگی به علت کارایی بالایی که دارند و به جمع آوری و حمل آسانتر وسایل ضروری کمک می کنند، برای توسعه تمدن بشر بنیادی بوده اند.