ارسال رایگان سفارشهای بالای 200 هزارتومان
  • شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۵۴۰۲۱۰۰۰
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 152346 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 152346 عدد

ساک ورزشی    اطلاعات مفید برای خرید ساک ورزشی

    ساک های ورزشی دوفل Duffel  کیف های استوانه ای و پارچه ای بزرگی هستند که زیپ آنها از بالا بسته می شود. ریشه این ساک های ورزشی مربوط به اواسط قرن ۱۷ میلادی است که کلمه دوفل نام یکی از شهرهای بلژیک می باشد و اصل پارچه آن از آنجا آمده است. پس از جنگ جهانی دوم این ساک های ورزشی برای حمل لباس های سفید ملوانان کشتی سواحل شرقی آمریکا و استرالیا بسیار مورد استفاده قرار می گرفت و به نام Seabags شهرت یافت. سپس کارکنان نیروی هوایی در سراسر اروپا این ساک ها را برای حمل وسایل خود به دست گرفتند. در فروشگاه های عمومی ارتش ساک های دوفل برای فروش قرار داده شدند و به مرور زمان به عنوان کیف های چندمنظوره مورد استقبال مردم قرار گرفتند.
    دهه ۱۹۴۰ ساک های دافل دارای قابلیت جمع شدن بودند و برای همین حتی زمانی که وسیله ای داخل آنها نبود جای کمی گرفته و حمل آسانی داشت. همچنین بندهای بلند و پهن و بسیار محکمی برای آنها در نظر گرفته شده بود تا در صورت حمل وسایل سنگین نیز توانایی بالایی داشته باشند. شهر دافل در بلژیک در نزدیکی آنتورپ قرار دارد و تاریخچه تولید پارچه های مخصوص ساک اسپرت از همان محل آغاز شد. استفاده عمده از ساک های استوانه ای اسپرت در اوایل دهه ۱۹۶۰ در استرالیا چنان مشهور شد که هر کسی از این کیف ها به دست داشت نشانه شیک و مدرن بودن صاحب آن بود.
    با گذشت زمان، ساک ورزشی دوفل همچنان در حال تکامل و تغییر شکل در انواع و اقسام طراحی های زیباست. در حالیکه کاربردی بودن ساک های ورزشی با اضافه کردن جیب های بیشتر قابل توجه تولیدکنندگان آن نیز می باشد. این ساک های اسپرت حتی در مسافرت ها نیز بسیار کاربرد داشته و نه تنها برای مصارف ورزشی بلکه یک استایل شیک مدرن است. برای استفاده ورزشکاران باتوجه به فضای مناسبی که دارد کلیه وسایل ورزشی از قبیل گرمکن، حوله و حتی کفش اسپرت به راحتی می توان در آن قرار داد.