• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
 • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65423 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65423 عدد

لوازم جانبی فوتبال دستی(غیر فعال)

  انواع توپ فوتبال دستی

  امروزه در بازار فوتبال دستی انواع مختلفی از توپ ها وجود دارد که هم سبک بازی و هم کیفیت آن متفاوت است. شما می بایست توپی را پیدا کنید که بتواند به راحتی در میز فوتبال دستی با مردان مبارز هماهنگ باشد. توپ های فوتبال روی میز از پلاستیک با سطح صاف و براق، چوب پنبه ای، بافت دار و یا توپ های سفید وسیاه طرح قدیم فوتبال ساخته شده اند. به استثنای توپ های چوب پنبه ای، شما می توانید هر یک از این توپ های نام برده را با آب آشامیدنی یا محلول الکل ۷۰ درصد و یک پارچه مرطوب تمیز کنید.

  یک خبر خوب در مورد توپ های فوتبالدستی این است که شما همیشه می توانید توپ های استاندارد میز فوتبالدستی را که به بازار می آیند، ارتقا دهید. با این حال، اگر شما برای شروع بازی فوتبال دستی از یک میز مناسب استفاده می کنید، حتما باید توپ با کیفیتی خریداری کنید. بعضی از میزهای فوتبال دستی به دلیل شیوه طراحی که دارند سبک خاصی از توپ ها را نیاز دارند. به عنوان مثال، بازی با میزهای فوتبالدستی اروپایی با توپ چوب پنبه ای همیشه بهترند، زیرا آن میزها برای جفت کردن توپ با آدمک ها طراحی شده اند و نیاز به یک بازی شفاف تر نسبت به میزهای آمریکایی دارند. توپ های فوتبالدستی آمریکایی عمدتا با سطح بیرونی سخت ساخته شده اند زیرا تاکید آن ها بر بازی سرعتی است.

  ۱. توپ فوتبال دستی چوب پنبه ای

  توپ چوب پنبه ای متناسب با سبک اروپایی است. سبک بازی که آنها ارائه می دهند، یک بازی نوشته شده است که بر اساس استراتژی کنترل صحیح توپ، فریب دادن حریف و اجرای تکنیک پین شات است. اصطلاح پین شات هماهنگی بین آدمک میز فوتبالدستی و توپ است به گونه ای که آن را زیر پای آدمک ها قفل کند. با این روش می توانید توپ را به جلو ببرید و یا حتی شلیک کنید. توپ چوب پنبه ای صدای رعد و برقی حرکت توپ روی میز فوتبالدستی را به خوبی خفه می کند. (با انتخاب این توپ همسایگان شما همیشه از بازی شما خوشحال می شوند). این توپ ها برای چسبندگی ساخته شده اند و به بهبود کنترل توپ برای بازی های ظریف که در میزهای فوتبالدستی اروپایی اجرا می شود، کمک می کنند.

  ۲. توپ فوتبال دستی پلاستیکی

   توپ های پلاستیکی از ترکیبی منحصربفرد ساخته شده اند. رنگی بودن این توپ ها کنترل دقیق آنها در زمین فوتبال دستی را آسان می کنند. این توپ ها برای بازی های سرعتی مناسب ترند. ما چند رنگ متفاوت از نوع توپ پلاستیکی فوتبالدستی را به شما ارائه می دهیم. این توپ ها سرگرم کننده بوده و شما می توانید این توپ های رنگی را روی میزهای فوتبالدستی بچرخانید و جذب بازی شوید. به علت داشتن قیمت مناسب پیشنهاد می کنیم از چند رنگ متفاوت و تعداد زیاد در هر دست بازی برای بازی کودکان و نوجوانان استفاده کنید که در این صورت برنده بازی کسی است که توپ بیشتری از آن خود کرده باشد.

  برای مشاهده انواع لوازم فوتبال دستی در ایران اسپورتر کلیک کنید.

  online chat