• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
 • ۰۲۱-۵۴۰۲۱۰۰۰
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 97302 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 97302 عدد

فوتبالدستی باشگاهی

  اطلاعات لازم برای خرید فوتبالدستی باشگاهی

  برای قرار دادن یک وسیله تفریحی سالم و هیجان انگیز در فضاهای عمومی مانند کلوب های بازی و سرگرمی، باشگاه های عمومی و حتی در کافه ها و پارک ها میزهای فوتبال دستی باشگاهی بسیار انتخاب مناسبی می باشند. این مدل از میزهای فوتبال دستی دارای تنوع در مدل و همچنین بسیار بادوام و زیبا بوده و دارای ساخت و سازی مهندسی و بسیار قوی و با استحکام است که دختر و پسر، پیر و جوان را به دور خود جمع خواهد کرد. با یک میز فوتبالدستی می توانید فضای یک زمین فوتبال را شبیه سازی کرده تا بازیکنان این بازی هیجان انگیز را به صورت گروهی دنبال کنند. با وجود استحکام میزهای آهنی جهت فضای باز ولی بهتر است از میزهای با جنس کفی شیشه سکوریت نشکن و بدنه فایبر گلاس برای فضای باز استفاده شود تا دوام آن بیشتر بوده و توپ با سرعت مناسب تری توسط بازیگردانان آدمک های میز فوتبال دستی دریبل شده و به سمت دروازه شلیک شوند. فرم پای آدمک ها نیز در اجرای تکنیک های بازی بسیار موثر می باشد و مستطیل بودن آن برای بازیکنان نیمه حرفه ای مزیت مثبتی محسوب می شود.
  میزهای فوتبال دستی تورنادو به علت سختی و استحکام فوق العاده بسیار قابل اطمینان بوده و میله های این میزها سبک تر و دارای عملکرد سریعتری می باشند. صدایی که از برخورد و دریبل توپ روی کفه این میزها شنیده می شود طرفداران زیادی دارد. جنس آدمک های میز فوتبال دستی نیز حایز اهمیت بوده و دسته میله ها باید قابل تعویض باشند. برای خرید یک فوتبال دستی فضای باز بهتر است از یک پوشش میز جهت محافظت آن در مقابل شرایط آب و هوایی استفاده کنید. میزهای فوتبال دستی باشگاهی به علت اینکه بازیکنان زیادی از آنها استفاده می کنند نیاز به ماندگاری بالا دارند به همین جهت برای سرمایه گذاری مناسب و استفاده طولانی مدت ما به شما در ارائه بهترین میز، متناسب با شرایط شما کمک خواهیم کرد.
  این میزها دارای اجزای ضد آب است که آنها را برای نصب در فضای باز مناسب می کند. لذت بردن از بازی هیجانی در آب و هوای تازه بیرون از ویژگی های میز فوتبالدستی فضای باز است. هنگامی که آب و هوا زیاد مساعد نیست فقط کافیست آن را با کاور مخصوص پوشش داده و آماده باشید تا در هوای جوی مساعد بازی خود را آغاز کنید.

  برای مشاهده تمامی لوازم فوتبال دستی اینجا کلیک کنید.

   

  online chat