• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۵۴۰۲۱۰۰۰
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 97302 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 97302 عدد

کفش و لباس ورزشی زنانه

اطلاعات مفید برای خرید لباس ورزشی زنانه

اهمیت لباس اسپرت زنانه در بازار ورزشی و استفاده آنها از برندهای معتبر همراه با روند اهمیت تناسب اندام رو به افزایش است. احتمالا هیچ چیز غیرمنتظره از مدهای جدید و به روز نیست که با هر باد فصل تازه ای از مد لباس ورزشی زنانه اسپرت در بازار رونمایی شود و به دلیل فن آوری های جدید در تولیدات لباس های ورزشی، به عنوان یک شاخه مد، تحت تأثیر بسیاری از جنبه های زندگی اجتماعی قرار می گیرد.
در ابتدا، لباس های زنانه اسپرت را فقط برای پوشش دادن و احساس راحتی بانوان طراحی می کردند، اما با گذشت زمان، لباس اسپرت راهی برای نشان دادن سبک و شخصیت افراد شد. لباس ورزشی زنانه که مخصوص بانوان هستند، به غیر از آزادی و راحتی در انجام حرکات ورزشی می بایست از لحاظ زیبایی نیز مورد توجه قرار می گرفت. ورود بانوان در صحنه ورزشی با دامن های بلند و بلوزهای آستین دار و کلاه آغاز شد ولی خوشبختانه زنان متوجه شدند که چنین لباس هایی برای فعالیت های ورزشی مفید و سالم نیستند، به همین علت در سال ۱۹۲۲، سوزان لنگلین اولین بانوی تنیس باز در باشگاه، دامن کوتاه و راحت بدون کلاه پوشید. پس از آن، تغییرات قابل توجهی در پوشش و  لباس های بدنسازی زنانه و دخترانه اسپرت به وجود آمد.
در حال حاضر نوع فعالیت ورزشی، عملکرد (تنظیم دمای بدن، افزایش مقاومت، کنترل ارتعاش ماهیچه ها) و سلامت فرد ورزشکار در کنار شیک بودن لباس ورزشی زنانه از نظر یک خانم بسیار حائز اهمیت است. صنعت مد با معرفی نوآوری های جدید در استفاده از پارچه های فنی که هم چسبان هستند و هم تمرکز و عملکرد زنان را در حین ورزش بالا می برند رو به پیشرفت است. خرید لباس ورزشی زنانه از نوع لباس هایی که قابلیت فشرده سازی دارند و در عین حال دارای لایه های تنفسی جهت جلوگیری از تعریق آزاردهنده پوست هستند برای خانم ها به علت داشتن پوست های حساس بسیار ایده آل می باشند. لباس های زنانه اسپرت جدید با اعمال فشرده سازی در جلوگیری از دردهای عضلانی و کاهش ایجاد بوی بد در استفاده های طولانی مدت محبوبیت داشته و استقامت فرد را در تمرینات ورزشی بالا می برد. همچنین بهترین جنس لباس ورزشی بانوان می تواند نخ پنبه باشد چرا که خانم ها پوست های بسیار حساسی دارند و استفاده از این لباس ها برای جلوگیری از عرق سوز شدن و ایجاد حساسیت پوستی مناسب هستند.