• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 76632 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 76632 عدد

لوازم فوتبال دستی

لوازم فوتبال دستی حرفه ای

فوتبال دستی یک بازی روی میزی است که بر پایه فوتبال استوار است. هدف بازی این است که با کمک دستگیره های کنترل آدمک ها، توپ به دروازه حریف که همیشه در سمت راست است، رسانده شود. قوانین متحد و یکپارچه برای بازی (foosball) وجود ندارد، به این معنی که در کشورهای مختلف و حتی در شهرهای مختلف و گاهی در باشگاه های مختلف در همان شهر نیز ممکن است قوانین فوتبالدستی متفاوت باشد. قیمت لوازم و توپ فوتبال دستی حرفه ای بسیار مناسب است. این ورزش یک فعالیت پر از شادی و هیجان است که بازیکنان را مشتاقانه به سمت خود می کشاند. این بازی شامل استفاده از آدمک های نصب شده بر روی میله های دوار جهت ضربه زدن به توپ به سمت دروازه حریف است.

انواع لوازم فوتبال دستی

در حال حاضر مسابقات با ۶ نوع میز مختلف انجام می‌شود که تفاوت خیلی زیادی باهم ندارند. اما این تفاوت ها، باعث اختلافاتی در قوانین می باشد که باید قبل از شروع مسابقات به شرکت‌کنندگان گفته شود که در ادامه توضیح داده خواهد شد.
ابعاد میز بازی فوتبال دستی خانگی معمولاً ۱۲۰×۷۰ سانتیمتر و ارتفاع میز از سطح زمین ۹۰ سانتیمتر است. عرض دروازه ۱۹ تا ۲۱ سانتیمتر می‌باشد. سطح میز باید صاف و هموار و کاملاً مسطح باشد تا توپ به راحتی روی آن حرکت کند. هر میز دارای ۸ ردیف از آدمک هایی است که از جنس پلاستیکی، فلزی، چوبی یا گاهی اوقات فیبر کربن نصب شده بر روی میله های فلزی افقی می باشد و هر ورزشکار کنترل کننده و چرخاننده ۴ ردیف از میله ها است. یک ردیف برای دروازه بان، مدافعین، میانه ها و مهاجمین. بازیکنان با استفاده از آدمک های نصب شده روی میله ها بازی را کنترل کرده و توپ را روی میز حرکت داده و به آن ضربه می زنند. اندازهٔ توپ این بازی کمی‌ کوچکتر از اندازهٔ توپ پینگ پنگ است و جنس آن چوب پنبه یا پلاستیک فشرده است که حالت ارتجاعی ندارد.
تفاوت در میزهای فوتبالدستی حرفه ای تاثیر زیادی بر روی سبک بازی دارد. یکی از تفاوت های عمده بین انواع میزها در توپ ها است که می تواند از چوب (چوب پنبه در مورد میزهای قدیمی فرانسه)، انواع مختلف پلاستیکی و یا به ندرت حتی از سنگ مرمر و فلز، که سرعت عکس العمل ها یک بازی حرفه ای را رقم می زند.عمدتا توپ های فوتبال دستی به دو دسته  ۱) توپ تنبل  ۲) توپ زرنگ گروه بندی می شوند.